Jagex ujawnił pierwsze szczegóły gry Carnage Racing

Jagex ujawniło szczegóły swojej nowej gry Carnage Racing, która ukaże się w listopadzie br. i będzie dostępna wyłącznie na platformę Facebook. Gra dzięki wyjątkowej, trójwymiarowej grafice, pragnie wynieść wieloosobowe gry na Facebooka na wyższy poziom.

Studio Jagex jest odpowiedzialne m. in. za stworzenie popularnej gry RuneScape. Teraz  stawia pierwsze kroki w social gamingu. Carnage Racing to prawdziwa gratka dla fanów wyścigów, dostarczająca im nie lada emocji. Gracze moga wybierać z wielu dostępnych samochodów, broni, boostów i tricków, które stanowią wyzwanie nawet dla weteranów tego typu gier. Wraz z każdym ukończonym wyścigiem gracz zbiera punkty doświadczenia oraz walutę, którą może wymieniać na nowe samochody, lepszą broń oraz specjalne dodatki.

Jagex ujawnił pierwsze szczegóły gry Carnage Racing

carnage_04.jpg

Carnage Racing oferuje coś dla każdego typu graczy: dla tych, którzy najchętniej ścigają się ze swoimi znajomymi, tym, którzy pragnąć bić rekordy czasowe oraz dla fanów trybu jednoosobowego, którzy wolą mierzyć się ze sztuczną inteligencją gry. Producent gry, Arash Amini, powiedział:

"Carnage Racing to doskonała mieszanka mechaniki gry arkadowej z najwyższej jakości grafiką, zapewniająca graczom zupełnie nowe doświadczenie. Liczne możliwości personalizacji oraz podnoszenia kwalifikacji, a także szereg przeciwników z całego swiata spowodują, że Carnage Racing zmieni sposób postrzegania wyścigówek na Facebooka przez społeczność graczy."

Zobacz również:

  • Threads, konkurencja Twittera od Facebooka, już dostępny. Niestety nie w Polsce

Jagex ujawnił pierwsze szczegóły gry Carnage Racing

carnage_03.jpg

Gra została stworzona przez nowe studio Jagex w Kalifornii, które składa się z projektantów stojących za serią Midnight Club. Zebrali oni całe swoje doświadczenie, aby pierwszy raz w historii zaprojektować najwyższej jakości grę wyścigową dla największego serwisu społecznościowego świata. Rob Ollett, wiceprezydent działu produkcji studia Jagex, dodaje: "Carnage Racing wprowadza do gier na Facebooka maksymalny poziom produkcji. Fanom wyścigów oferuje pasjonującą i bezkonkurencyjną wieloosobową rozgrywkę. Gra podobna będzie do tych na konsole, ale korzystać będzie z zasobów Facebooka, dzięki którym gracze z całego świata będą mogli ścigać się ze sobą. Ta gra zdecydowanie może stać się najlepszą trójwymiarową wyścigówką na Facebooku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: