Jak Wojtuś został strażakiem

Już wkrótce do sklepów trafi gra 998: Pogromcy Ognia, w której każdy gracz będzie mógł wcielić się w wirtualnego strażaka.

W grze 998: Pogromcy Ognia wcielamy się rolę dowódcy drużyny strażackiej. Podczas rozgrywki będziemy kierować do boju z ogniem swoich specjalistów od gaszenia pożarów i wykorzystywać najnowocześniejszy sprzęt ratowniczy. Naszym, zadaniem będzie również szkolenie młodych adeptów tego niebezpiecznego zawodu.

W grze czeka na graczy wiele realistycznych sytuacji - szybkie rozprzestrzenianie się ognia, trujące opary, ludzie w niebezpieczeństwie... Jeśli drużyna dowodzona przez gracza nie radzi sobie z płomieniami, zawsze może wezwać specjalistów, którzy pomogą w krytycznej sytuacji. W czasie niebezpiecznych akcji gracze będą musieli omijać przeszkody stojące na drodze, wyznaczać najlepsze punkty do ustawienia wozów strażackich i znajdować źródła ognia, a także wody. Za każdą udaną misję otrzymujemy odpowiednią notę - w zależności od tego, jak szybko i skutecznie poradziłeś sobie z zagrożeniem.

998: Pogromcy Ognia trafią do sklepów już wkrótce, w cenie 79,90 złotych i pełnej, polskiej wersji językowej.