Jak bezpłatnie korzystać z Microsoft Word? [PORADNIK]

Program Microsoft Word jest niezwykle przydatny nie tylko w pracy, na studiach czy w szkole - przyda się również w codziennym życiu. Jak korzystać z niego za darmo?

fot. office.com

Microsoft Office to oprogramowanie płatne dostarczające niezawodnych i popularnych narzędzi jak Microsoft Word, Excel, PowerPoint czy Outlook. Jeśli jesteś użytkownikiem indywidualnym i nie korzystasz z usługi komercyjnie, możesz korzystać z Microsoft Office bezpłatnie.

Firma udostępnia darmowe wersje wszystkich swoich produktów z pakietu Office 365 - można z nich korzystać bez konieczności instalowania jakichkolwiek programów. Warto jednak zauważyć, że nie programy niestety mogą nie zawierać niektórych funkcji, które są dostępne w pełnych wersjach. Wszytsko, co trzeba zrobić , by bezpłatnie korzystać z Microsoft Word, jest zawarte w poniższych punktach:

  1. Wejdź na stronę Office.com
  2. Zaloguj się przy pomocy posiadanego konta Microsoft lub utwórz darmowe konto
  3. Kliknij ikonę Word, aby rozpocząć pracę z programem

Jak bezpłatnie korzystać z Microsoft Word? [PORADNIK]

Jeśli jednak chciałbyś mieć pełną wersję programu, możesz uzyskać bezpłatny dostęp do programów Office 365 na miesięczny okres próbny.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów
  • To już się stało! Oto pierwsze materiały wideo stworzone przez sztuczną inteligencję
  • Excel staje się e-sportem. Tak, chodzi o arkusz kalkulacyjny

Wystarczy wejść na stronę Office.com i zalogować się przy pomocy konta Microsoft. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę z potwierdzeniem zamówienia misięcznego okresu próbnego - trzeba będzie wybrać metodę płatności (serwis nie pobierze żadnych opłat, jeśli anulujesz subskrypcję przed upływem terminu). Po kliknięciu przycisku Zasubskrybuj będziesz mógł pobrać program i korzystać ze wszystkich dostępnych w nim funkcji.

Polecamy: Z tej aktualizacji Microsoft Teams ucieszą się nauczyciele i wykładowcy!