Jak kupić Netflix?

Chcąc zakupić dostęp do platformy Netflix, mamy do dyspozycji kilka rozwiązań. Przedstawiamy wszystkie z nich.

Netflix (fot. Tumisu/Pixabay)

Netflix to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. Znajdziemy tutaj mnóstwo zarówno oryginalnych filmów i seriali, ale także produkcji na licencji. Chcąc korzystać z Netflixa, do wyboru mamy 3 pakiety. Różnią się one od siebie w zależności od ceny oraz m.in. jakości emitowanych materiałów.

  • Podstawowy - dostępne materiały w jakości 720 p. Możemy oglądać tylko na jednym urządzeniu. Koszt to 29 zł.
  • Standard - dostępne materiały w jakości Full HD. Możemy oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie. Koszt to z 43 zł.
  • Premium - dostepne materiały w jakości 4K i HDR. Możemy oglądać na 6 urządzeniach jednocześnie. Koszt to 60 zł.

Jak kupić Netflix?

Najprostszym sposobem na zakup dostępu do platformy jest zakup subskrypcji bezpośrednio w serwisie.

Zobacz również:

  • Krawiec, sezon 2. Kiedy turecka opowieść o szalonej miłości powróci na platformę Netflix?
  • Jak kupić Xbox Game Pass?

Wystarczy wejść na stronę Netflix, założyć konto oraz wybrać interesujący nas plan. Następnie po podaniu danych karty płatniczej, stajemy się posiadaczami subskrypcji. Będzie się ona odnawiała automatycznie każdego miesiąca. Możemy ją wyłączyć w dowolnym momencie. Zakończenie świadczenia usług nastąpi na koniec ostatniego dnia rozliczeniowego.

Jak kupić Netflix bez podawania danych karty płatniczej?

Co jednak z osobami, które nie mają karty płatniczej lub nie chcą podawać takich danych w internecie? Oczywiście istnieje też taka możliwość. Możemy skorzystać z kilku możliwości:

Jak kupić Netflix?

Dodanie do rachunku operatora komórkowego

Zamiast danych karty płatniczej, wystarczy, że podczas rejestracji podamy nasz numer u operatora Play. Po przejściu weryfikacji opłata za Netflix będzie doliczana do miesięcznego rachunku za usługi telekomunikacyjne.

PayPal

Za Netflixa możemy płacić także bezpośrednio przez serwis PayPal. W takim wypadku po wybraniu odpowiedniej opcji wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić operację.

Kod podarunkowy

Jak kupić Netflix?

Bardzo popularną metodą płatności za Netflix są także karty i kody podarunkowe. Są to tzw. karty przedpłacone. Kupując je w sklepie za gotówkę, zostajemy posiadaczami kodu, który możemy później wymienić na interesujący nas pakiet na Netflix. Tego typu karty możemy kupić w popularnych sieciach sklepów, takich jak Media Expert, Empik czy Media Markt. Dostępne są różne wartości, np. 60, 80 czy 120 zł. Tylko od nas, oraz interesującego nas pakietu zależy, na jaki wariant karty się zdecydować. Po zakupie wystarczy, że w trakcie rejestracji podamy kod z karty.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: