Jak oglądać konferencję Apple Spring Loaded? - Kiedy, gdzie, o której?

Najbliższe wydarzenie Apple o nazwie Spring Loaded już 20 kwietnia 2021 roku. Pokazujemy, jak oglądać na żywo premierę nowego iPada Pro oraz iMaca.

Apple zrezygnowało z marcowej konferencji. Zamiast niej już dziś - 20 kwietnia 2021 roku odbędzie się wydarzenie o nazwie Spring Loaded. Spodziewamy się, że Apple pokaże nowe modele iPada Pro oraz iMaca (sprawdź, jakie nowości powinny zostać zaprezentowane).

Transmisja Apple Loaded na YouTube

Transmisja Apple Loaded na YouTube

Najbliższa premiera będzie transmitowana na żywo do sieci. Uwaga tym razem Apple przewidziało kilka odstępstw od normy.

Wydarzenie Apple Spring Loaded można oglądać na większości urządzeń Apple. Z wiadomych względów całości nie obejrzymy na zegarkach Apple Watch oraz głośnikach HomePod.

Po raz kolejny Apple wymaga, aby oglądać relację z konferencji z amerykańskiej witryny Apple.com. Użytkownicy próbujący uzyskać połączenie z lokalnych stron Apple będą automatycznie odsyłani do witryny z końcówką .com.

Dodatkowo całość transmitowana będzie również na platformie YouTube. Transmisja została już utworzona, a Apple pozwala na dodawanie przypomnień do kalendarza. Oglądanie na YouTube rekomendowane jest dla osób pragnących transmitować z przeglądarki Google Chrome oraz urządzeń innych producentów.

Istnieje również możliwość oglądania za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemami iOS i iPadOS. Ich użytkownicy mogą wybrać aplikację YouTube lub oglądać przez Safari.

Nie ma również problemu z transmisją na wielki ekran za pośrednictwem Apple TV lub AirPlay (sprawdź jak skonfigurować).

Pamiętaj - Konferencja Apple Spring Loaded rozpoczyna się 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce. Wydarzenie powinno trwać nieco ponad godzinę. Wkrótce po zakończeniu przekażemy Wam w formie relacji najważniejsze informacje. Stream powinien zostać uruchomiony 20-30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Apple przewiduje, że konferencja trwać będzie około dwóch godzin. Zaproszenia rozsyłane przez firmę rezerwują w kalendarzu czas od 19 do 21.

Źródło: Apple.com