Jak oglądać premierę Samsunga Galaxy S22 - data, godzina, link, relacja

Premiera Samsunga Galaxy S22 dziś!. Jak oglądać na żywo najnowsze wydarzenie Galaxy Unpacked i być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra?


Samsung oficjalnie zaprosił dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych konsumentów na kolejne wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked. Nie jest tajemnicą, że na konferencji prasowej, która odbędzie się 9 lutego 2022 roku zobaczymy nowe smartfony z rodziny Galaxy S22. Samsung przygotowuje się do prezentacji trzech modeli - Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra. Możliwe, że na wydarzeniu zobaczymy również tablet Galaxy Tab S8 oraz inne produkty.

Samsung Galaxy Unpacked 2022
Źródło: samsung.com

Samsung Galaxy Unpacked 2022

Źródło: samsung.com

W jakiej formie odbędzie się premiera Galaxy S22?

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa Samsung zdecydował się na konferencję online, która będzie na żywo transmitowana do sieci. Firma nie planuje klasycznego wydarzenia z dziennikarzami. Dzięki tej decyzji niezależnie od lokalizacji każdy chętny będzie w stanie na żywo oglądać wydarzenie za pośrednictwem mediów społecznościowych, YouTube oraz strony producenta.

Zobacz również:

Jak oglądać Galaxy Unpacked 2022 na żywo?

Konferencja Galaxy Unpacked 2022 będzie na żywo transmitowana do sieci z wykorzystaniem oficjalnych kont Samsunga na YouTube. Wydarzenie obejrzymy również z oficjalnego Newsroomu Samsunga na cały świat oraz z lokalnego Newsroomu na Polskę.

Kiedy odbędzie się konferencja Galaxy Unpacked 2022?

Konferencja prasowa Galaxy Unpacked na której zobaczymy nowe smartfony Galaxy S22 została zaplanowana na 9 lutego 2022 roku. W Europie wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Spodziewamy się, że konferencja prasowa potrwa około godziny.

Samsung Polska uruchomił już oficjalną stronę wydarzenia. Można na niej dodać Galaxy Unpacked do naszego kalendarza oraz zarejestrować się na wydarzenie. Po rejestrach Samsung wyślę nam najświeższe informacje dotyczące Galaxy S22.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S22 dowiesz się z naszego materiały zbiorczego, w którym zbieramy wszystkie wiadomości dotyczące nadchodzących flagowców Samsunga na 2022 rok.

Aktualizacja: 09 lutego 2022 07:43
Aktualizacja: 08 lutego 2022 10:00
Aktualizacja: 07 lutego 2022 08:18

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: