Jak oglądać premierę iPhone 12 na żywo? [13.10.2020]

Premiera iPhone'a 12 już w najbliższy wtorek 13 października 2020 roku. Chcesz jako pierwszy dowiedzieć się, jak wygląda najnowszy smartfon od Apple? Sprawdź, jak oglądać konferencję na żywo.

Po wielu miesiącach oczekiwania oraz dodatkowym niespełna 30 dniowym opóźnieniem związanym z wybuchem pandemii koronawirusa, Apple finalnie zaprezentuje iPhone 12. Tegoroczne smartfony od giganta z Cupertino jako pierwsze w historii zaoferują procesor wykonany w 5 nm procesie technologicznym oraz modem sieci 5G.

Baner reklamujący wydarzenie Hi, Speed

Baner reklamujący wydarzenie Hi, Speed

Apple pokaże smartfony z rodziny iPhone 12 na specjalnej konferencji prasowej 13 października 2020 roku. Wrześniowe wydarzenie o nazwie "Time Flies" bezpośrednio wskazywało na prezentację nowych zegarków Apple Watch. Najnowsza konferencja "Hi, Speed" wskazuje na obecność modemu sieci 5G i nowego procesora. Niestety nie powinniśmy oczekiwać obecności wyświetlacza o podwyższonej częstotliwości odświeżania.

Premiera iPhone 12 będzie transmitowana na żywo do sieci. Uwaga - podobnie, jak przy okazji Time Flies Apple przewidziało kilka odstępstw od normy.

Gigant z Cupertino wymaga, aby oglądać wydarzenie z amerykańskiej witryny Apple.com. Użytkownicy próbujący uzyskać połączenie z lokalnych stron Apple będą automatycznie odsyłani do witryny z końcówką .com.

Całość transmitowana będzie również na platformie YouTube. To właśnie za pośrednictwem YouTube najlepiej oglądać premierę iPhone 12.

Oglądanie na YouTube rekomendowane jest dla osób pragnących transmitować z przeglądarki Google Chrome oraz urządzeń innych producentów.

Istnieje również możliwość oglądania za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemami iOS i iPadOS. Ich użytkownicy mogą wybrać aplikację YouTube lub oglądać przez Safari.

Nie ma również problemu z transmisją na wielki ekran za pośrednictwem Apple TV lub AirPlay.

Pamiętaj - Konferencja Apple Hi, Speed rozpoczyna się 13.10 o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce. Wydarzenie powinno trwać około godziny. Wkrótce po zakończeniu przekażemy Wam w formie relacji najważniejsze informacje.

Link do transmisji na żywo znajdziesz tutaj.

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.