Jak oglądać premierę iPhone 13 - data, godzina, link, relacja

Premiera iPhone'a 13 odbędzie się już dziś! Sprawdź, jak oglądać ją na żywo i być na bieżąco z jesiennymi nowościami firmy Apple.


W 2021 roku Apple powróciło do klasycznego harmonogramu wydawniczego. Oznacza to, że premiera iPhone'a kolejnej generacji odbędzie się w połowie września. Gigant z Cupertino potwierdził już oficjalnie, że iPhone 13 zostanie zaprezentowany 14 września 2021 roku o godzinie 10 am czasu lokalnego w Kalifornii.

Światowa premiera iPhone 13

Światowa premiera iPhone 13

Apple zaprezentuje nowe smartfony na specjalnej konferencji prasowej o nazwie California Streaming. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej i będzie na żywo transmitowane do sieci. Poza smartfonami iPhone 13 możemy spodziewać się premiery zegarków Apple Watch Series 7, nowego iPada oraz debiutu rynkowego nowych systemów operacyjnych - iOS 15 oraz iPadOS 15.

Zobacz również:

  • Koniec złącza Lightning? Unia Europejska chce ujednolicić przepisy!
  • Masz Rolexa? Zamów pasującego do niego iPhone'a 13
  • Apple chce wykorzystać iPhone'y do wykrywania autyzmu dziecięcego

Jak oglądać światową premierę iPhone'a 13?

Gigant z Cupertino wymaga, aby oglądać wydarzenie z amerykańskiej witryny Apple.com. Użytkownicy próbujący uzyskać połączenie z lokalnych stron Apple będą automatycznie odsyłani do witryny z końcówką .com. Obecnie na stronie umieszczone jest zaproszenie pozwalające dodać wydarzenie do naszego kalendarza. Link do transmisji pojawi się na kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.

Premiera iPhone'a 13 transmitowana będzie również na YouTube z wykorzystaniem oficjalnego konta Apple.

Oglądanie na YouTube rekomendowane jest dla osób pragnących transmitować z przeglądarki Google Chrome oraz urządzeń innych producentów.

Istnieje również możliwość oglądania za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemami iOS i iPadOS. Ich użytkownicy mogą wybrać aplikację YouTube lub oglądać przez Safari.

Nie ma również problemu z transmisją na wielki ekran za pośrednictwem Apple TV lub AirPlay.

Pamiętaj - konferencja California Streaming rozpoczyna się 14 września 2021 roku o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce. Wydarzenie powinno trwać około godziny. Wkrótce po zakończeniu przekażemy Wam w formie relacji najważniejsze informacje.

Więcej informacji o iPhone 13 znajdziesz w naszym materiale zbiorczym.

AKTUALIZACJA 13.09.2021

Co musisz wiedzieć przed premierą iPhone'a 13?

Premiera nowych smartfonów od Apple już jutro. Poniżej skrótowo przedstawiamy najważniejsze fakty na temat wydarzenia California streaming:

  • Kiedy - 14 września 2021 roku o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce
  • Gdzie - wyłącznie zdalnie; wydarzenie nagrywane z siedziby Apple w Cupertino (Kalifornia, USA)
  • Ile czasu potrwa - patrząc na historyczne wydarzenia zakładamy, że konferencja prasowa potrwa nieco ponad godzinę
  • Jakie nowości zostaną zaprezentowane - iPhone 13, Apple Watch Series 7, wprowadzenie na rynek finalnej wersji iOS 15/iPadOS 15; możliwa premiera iPada i słuchawek AirPods
  • Kiedy kupimy nowe produkty - przedsprzedaż ruszy w piątek - 17 września 2021 roku; realizacja zamówień i pierwsze odbiory rozpoczną się w piątek - 24 września 2021 roku

AKTUALIZACJA 14.09.2021

Konferencja Apple California streaming już dziś o godzinie 19:00. Właśnie wtedy poznamy najnowsze smartfony z rodziny iPhone. Strona główna firmy Apple została już zaktualizowana i zachęca do oglądania relacji z wydarzenia na żywo.

California streaming

California streaming

Sklep Apple Store zostanie wyłączony na chwilę przed prezentacją. Apple wprowadzi zmiany w ofercie i ponownie uruchomi swoje strony w okolicach godziny 21:00.

Aktualizacja: 14 września 2021 10:47
Aktualizacja: 13 września 2021 12:42