Jak pobrać film/mp3 z YouTube? Są różne sposoby

Pobieranie filmów z YouTube jest możliwe na wiele sposobów. Prezentujemy kilka z nich.

AKTUALIZACJA

Kolejną propozycją pozwalającą na rozwiązanie problemu z pobieraniem filmów z YouTube jest serwis lataayoutube.com. W pierwszym kroku wejdź do serwisu Google, wyszukaj interesujący Ciebie film i skopiuj link do niego. Następnie przejdź na wspomnianą stronę i wklej go w pole na górze kończąc kliknięciem w przycisk LATAA. Na kolejnej stronie otrzymasz do dyspozycji dwie sekcje z rozwijanym menu: w pierwszej możesz wybrać jakość materiału, natomiast w drugiej format (w tym sam plik MP3). Po wykonaniu odpowiedniego działania po stronie serwisu (zielony pasek informuje o postępie) otworzy się okno, w którym będziesz miał możliwość wybrania dwóch opcji: otworzenia pliku, lub jego zapisania w wybranej lokalizacji.

_____________________________

Pobieranie filmów z YouTube nie jest trudne. Aby oglądać je później offline na PC, tablecie, czy smartfonie możesz skorzystać z wielu rozwiązań, z których część postanowiliśmy przedstawić w tym artykule. Sam wybierz to, które ci najbardziej odpowiada.

Jak pobrać z YouTube filmy bez instalowania czegokolwiek, korzystając tylko z przeglądarki na PC

1. Kopiowanie URL do innego serwisu

Przejdź do serwisu www.youtube.com i znajdź interesujący cię film. Skopiuj jego URL.

Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube

Przejdź np. na stronę www.keepvid.com i wklej w pasek wyszukiwania skopiowany adres. Naciśnij Download. Poniżej pokażą ci się dostępne do pobrania wersje wideo (różne formaty, jakość).

Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube

Wybierz interesującą cię wersję i kliknij na nią lewym przyciskiem myszy. Tutaj możliwe są dwa scenariusze:

- od razu otworzy się okno pozwalające na zapisanie pliku lub jego otworzenie

Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube

- pojawi się okno informujące o tym, że chcąc pobrać z YouTube film należy na niego najechać myszką, kliknąć prawy przycisk i z menu kontekstowego wybrać Zapisz element docelowy jako.

Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube

Po pobraniu pliku powinno zmienić się jego nazwę (można ją skopiować wcześniej z wspomnianego okna) ponieważ każdy następny (w tym samym formacie) będzie chciał się zapisywać pod taką samą nazwą videoplayback.

2. Dodanie "ss"

Kolejna metoda, szalenie prosta, polega na dodaniu do wyszukanego URL filmu dwóch liter "ss" (będzie on więc wyglądał np. następująco: https://www.ssyoutube.com/watch?v=PCsg8mtbSGw) i naciśnięciu przycisku Enter. Zostaniesz przekierowany na stronę savefrom.net, gdzie od razu będziesz mógł wybrać interesujący cię format pliku.

Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube

Po wybraniu formatu otworzy się okno pozwalające na zapisanie pliku lub jego otworzenie.

Aktualizacja: 07 czerwca 2017 14:23