Jak pobrać filmik z TikToka?

Znalazłeś śmieszny lub przydatny filmik i chcesz zachować go na przyszłość? Odpowiadamy, jak to zrobić.

fot. TikTok/App Store

Zasoby TikToka wydają się być nieskończone. W aplikacji łatwo znajdziemy filmiki nie tylko o tematyce rozrywkowej, ale też z przydatnymi lifehackami czy nawet propozycjami pracy! Jeśli zaskoczył Cię ten fakt, koniecznie przeczytaj nasz artykuł Zaskakujące zastosowania TikToka.

Jeśli znalazłeś filmik i wiesz, że na pewno później Ci się przyda, zawsze możesz pobrać go na swojego smartfona. Odpowiadamy, jak to zrobić.

Zobacz również:

  • Top 7 filmików na TikToku - luty 2023. Widziałeś je wszystkie?
  • Threads, konkurencja Twittera od Facebooka, już dostępny. Niestety nie w Polsce

Zakładam, że aplikację masz już zainstalowaną i od jakiegoś czasu oglądasz tiktoki. Żeby odkryć, jakie jeszcze opcje proponuje serwis, zwróć uwagę na menu po prawej stronie ekranu.

Po prawej stronie widzimy autora materiału, polubienia, komentarze oraz menu - trzy kropki. Kliknij je, żeby zobaczyć, jakie inne funkcje oferuje TikTok.

Jak pobrać filmik z TikToka?

fot. PCWorld.pl

Mamy tu możliwość udostępnienia materiału w mediach społecznościowych, skopiowania linku, sprawdzenie zasięgów filmiku i opcję pobierania. Jest to najprostszy sposób, żeby pobrać filmik.

Jak pobrać filmik z TikToka?

fot. PCWorld.pl

Po tym, jak klikniemy Pobierz, otworzy nam się dodatkowe okno, widoczne na poniższym screenie. Materiał możemy udostępnić na Facebooku czy też wysłać w wiadomości SMS. Widzimy tu również opcje Inne.

Jak pobrać filmik z TikToka?

fot. PCWorld.pl

Następnie pojawią się możliwości pobierania - filmik można zachować w galerii lub w plikach. Jeśli używasz Pinteresta, w tej aplikacji również możesz gromadzić materiały wideo.

Jak pobrać filmik z TikToka?

fot. PCWorld.pl

Polecamy: Windows 10 - 16 prostych sposobów na przyśpieszenie działania systemu


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: