Jak pobrać klip z YouTube na iPhona lub iPada?

Jeśli widzimy ciekawy klip na YouTube i chcemy go zachować na swoim iPhone lub iPadzie, nie będzie to wymagającym zadaniem. Oto sposób, jak tego dokonać za pomocą użytecznej aplikacji lub komputera.


Pobieranie na urządzeniu Apple

Otwórz App Store i wyszukaj aplikacji o nazwie Documents 5. Jest ona darmowa. Po zainstalowaniu otwórz ją i naciśnij ikonkę w prawym, górnym rogu, która przypomina kompas Safari. Wyświetli się przeglądarka, gdzie poszukaj w wyszukiwarce frazy savefromnet. W wynikach wyszukiwania naciśnij link en.savefrom.net.

Jak pobrać klip z YouTube na iPhona lub iPada?

Teraz potrzebny adres klipu. Uruchom aplikację YouTube, znajdź interesujące Cię wideo, a jeśli przed nim pokazywane są reklamy - zaczekaj, aż się skończą. Dotknij filmu, aby wyświetlić panel sterowania i wybierz opcję podzielnia się nagraniem (share). Następnie wskaż copy link i wróć do Documents 5. Kliknij na białym okienku, aby je wybrać, a następnie ponownie, aby wybrać opcję wklejenia i umieścić tam skopiowany adres.

Jak pobrać klip z YouTube na iPhona lub iPada?

Następnie naciśnij zielony pasek, aby zobaczyć listę dostępnych rozdzielczości, w jakich możesz pobrać klip i wybierz odpowiednią. Następnie możesz zmienić nazwę pliku, klikając na nią, a na koniec przycisk Done - klip zacznie się pobierać. Dobrze robić to przez Wi-fi, ponieważ w przypadku limitu transferu możesz zużyć go bardzo szybko.

Jak pobrać klip z YouTube na iPhona lub iPada?