Jak ukryć IP?

Jeśli chcemy, aby adres IP, z którego przeglądamy witryny w sieci, nie został zidentyfikowany, nie musimy posiadać jakiejś specjalistycznej wiedzy na ten temat.

Na stronach naszgo portalu można znaleźć wiele aplikacji, dzięki którym operacja tego typu będzie wygodna i błyskawiczna zarazem. Można także skorzystać z usług stron, fałszujących adresy IP użytkownika - dzięki temu witryny te odnotowują wejścia z fikcyjnych adresów. Jedną z takich stron jest Kproxy. Pozwala na bezpieczne surfowanie po sieci, posiadając wsparcie dla bezpiecznego protokołu HTTPS. Pozwala także na ukrycie hosta. Witryna znajduje się pod tym adresem. Podobna to Anonymouse, znajdująca się tutaj.

KProxy

KProxy

Jeśli chodzi o programy, dzięki których zapewniemy sobie anonimowość, możemy polecić między innymi takie pozycje jak Free Hide IP, Quick Hide IP czy też dostępny w wersji testowej Real Hide IP. Opis każdego z nich znajduje się na osobnej stronie - wystarczy kliknąć na nazwie, aby sie tam przenieść. Ogólnie pełnią tą samą funkcję - pozwalają ukryć prawdziwe IP bez konieczności jakiejkolwiek wiedzy użytkownika na ten temat.

Real Hide IP

Real Hide IP


Zobacz również