Jak używać Wireless PowerShare w Galaxy S10 do ładowania innych urządzeń

Z pomocą Galaxy S10 możesz w łatwy sposób naładować inne urządzenie wspierające ładowanie bezprzewodowe.

Jak używać Wireless PowerShare w Galaxy S10 do ładowania innych urządzeń

Źródło: techadvisor

Samsung wraz z prezentacją modeli z serii Galaxy S10 zastosował w nich funkcję zwrotnego ładowania bezprzewodowego. Nowa funkcja o nazwie Wireless PowerShare pozwala zamienić tylne plecki Galaxy S10 w ładowarkę bezprzewodową. Dzięki temu możemy naładować słuchawki Galaxy Buds, zegarek Galaxy Watch lub jakiekolwiek inne urządzenie wspierające standard Qi. Funkcja ta dostępna jest w trzech modelach: Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Telefon musi być naładowany w conajmniej 30%, aby można było ją uaktywnić.

Oto, jak używać Wireless PowerShare:

  • Otwórz pasek powiadomień, aby pojawiły się szybkie ustawienia. Jeżeli nie widzisz przycisku Wireless PowerShare przesuń palcem w lewo, aby go znaleźć, po czym kliknij, aby aktywować funkcję.
  • Połóż telefon ekranem do dołu i umieść urządzenie, które chcesz naładować na pleckach Galaxy S10. Najlepsze rezultaty osiągniesz na płaskiej nieruchomej powierzchni oraz bez dodatkowych pokrowców na obu urządzeniach.
  • Po zakończeniu procesu ładowania otwórz pasek powiadomień i zdezaktywuj funkcję Wireless PowerShare.

Podczas ładowania drugiego urządzenia istnieje możliwość korzystania z telefonu, jednak uważaj, aby proces ładowania nie został przerwany. Przeciętnie telefon będzie tracił około 25% baterii w godzinę, ale zależy to również od ilości energii pobieranej przez ładowane urządzenie.

Jak używać Wireless PowerShare w Galaxy S10 do ładowania innych urządzeń

Źródło: pcworld