Jaka przyszłość czeka Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ma konkretne plany

Podczas pokazu CD Projekt RED zaprezentowany został pierwszy zwiastun dodatku do Cyberpunk 2077 - Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (fot. CD Projekt RED)

CD Projekt RED słynie z tego, że podczas zapowiedzi swoich pokazów nie mówią wprost, czego można się spodziewać, jednak bardzo umiejętnie podgrzewają atmosferę przed samym wydarzeniem. Wczoraj o godzinie 17:00 czasu polskiego odbył się specjalny stream, podczas którego poznaliśmy przyszłość marki Cyberpunk 2077.

Czego możemy się spodziewać?

Będzie można dowiedzieć się więcej o łatce 1.6, Cyberpunku: Edgerunners i… być może czeka na nas kilka niespodzianek.

Te kilka niespodzianek, to przede wszystkim temat fabularnego dodatku do Cyberpunk 2077, na który czeka wiele osób. Twórcy opublikowali pierwszy zwiastun prezentujący DLC o nazwie Phantom Liberty. Ponownie wcielimy się w postać V, który cytując "będzie wiernie służył Nowym Stanom Zjednoczonym". Dodatek ma być mocno zakorzeniony w klimacie szpiegowskiego thrillera. Do dyspozycji otrzymamy całkowicie nową dzielnicę Night City. Fanów gry ucieszy także fakt, że ponownie zobaczymy Johnny'ego Silverhanda, w którego postać wcieli się oczywiście Keanu Reeves.

Zobacz również:

  • Cyberpunk 2077 RT overdrive – sprawdzam, czy nowy tryb naprawdę “zabija” karty graficzne?
  • Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Historia ma zadebiutować w 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5.

Co więcej, będzie to jedyne fabularne rozszerzenie dla Cyberpunk 2077. Powiedział o tym wprost przedstawiciel studia w odpowiedzi na pytanie fana.

Cieszę się, że wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie! Jeśli chodzi o przyszłość, Phantom Liberty jest jedynym planowanym rozszerzeniem dla Cyberpunka 2077.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: