Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Sprawdzamy, jaki abonament i urządzenie wybrać. Główne założenia to maksymalnie 100 zł miesięcznie przy 2 letnim zobowiązaniu.

Źródło: techadvisor

Forma zakupu telefonu wraz z abonamentem u operatora to nadal jeden z najczęściej wybieranych sposobów na zakup nowego smartfona. Obecnie operatorzy komórkowi co raz częściej oferują urządzenia bez brandingu oraz bez blokady SIM Lock, co może być kuszące.

Jeżeli szukasz nowego telefonu, a nie chcesz wydawać na niego gotówki prawdopodobnie odwiedzisz stronę lub punkt jednego z operatorów - Play, Plus, Orange lub T-Mobile.

W tym artykule sprawdzamy, co możesz uzyskać w kwocie 100 zł miesięcznie przy 24 miesięcznym kontrakcie.

Kryteria, jakie postawiliśmy sobie podczas szukania zestawu abonament + telefon to jak największa ilość internetu w pakiecie, nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz pakiet rozmów na terenie UE. Dopiero po znalezieniu takiego abonamentu skupialiśmy się na dobraniu jak najlepszego urządzenia, aby kwota całościowo mieściła się w okolicach 100 zł. Szukaliśmy ofert dla nowych klientów. Niektórzy operatorzy oferują ciekawe oferty dla osób przenoszących numer lub przedłużających umowę, dlatego warto to sprawdzić przed zakupem.

Orange

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

W przypadku Orange telefon możemy zakupić w pakiecie z abonamentem, a całość rozbita jest na dwie kwoty - płatność za abonament oraz raty za urządzenie.

Abonamenty, które spełniały nasze kryteria to Plan Komórkowy Optymalny oraz Plan Komórkowy Wzbogacony.

Plan Komórkowy Optymalny

Plan Komórkowy Optymalny przy podpisaniu zobowiązania na okres 24 miesięcy kosztuje 49,99 zł miesięcznie. Cena to obejmuje 5 zł zniżkę za e-fakturę oraz 5 zł zniżkę za wyrażenie zgody marketingowej. Internet jest nielimitowany, ale po zużyciu 10 GB (4,17 GB w UE) jego prędkość spada do 1 Mb/s. Rozmowy w kraju i UE są nielimitowane. Dodatkowo dostajemy 100 minut do USA i Kanady. Opłata aktywacyjna płatna przy pierwszej fakturze wynosi 49,99 zł.

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Plan Komórkowy Wzbogacony

Plan Komórkowy Wzbogacony przy podpisaniu zobowiązania na okres 24 miesięcy kosztuje 69,99 zł miesięcznie. Cena to obejmuje 5 zł zniżkę za e-fakturę oraz 5 zł zniżkę za wyrażenie zgody marketingowej. Internet jest nielimitowany, ale po zużyciu 20 GB (5,84 GB w UE) jego prędkość spada do 1 Mb/s. Rozmowy w kraju i UE są nielimitowane. Dodatkowo dostajemy 100 minut do USA i Kanady. Opłata aktywacyjna płatna przy pierwszej fakturze wynosi 49,99 zł.

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Po ustaleniu planów komórkowych, które spełniają nasze wymagania przeszliśmy do poszukiwania najlepszych telefonów w każdej z ofert.

Plan Komórkowy Optymalny + LG G7

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Wybierając Plan Komórkowy Optymalny za 49,99 zł miesięcznie możemy do niego dokupić zeszłorocznego flagowca od LG - model G7 za 53 zł miesięcznie. Łącznie miesięczny koszt abonamentu i raty wyniesie 102,99 zł. Przez cały okres umowy zapłacimy 2521,75 zł łącznie z opłatą aktywacyjną.

LG G7 to flagowy smartfon producenta na 2018 rok. Wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 845, 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Wyświetlacz to panel IPS o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli, który zajmuje 82,9 procenta przedniej powierzchni. Całość pracuje pod kontrolą Android'a 8.0 Oreo. Główny aparat ma rozdzielczość 16 Mp i obsługuje nagrywanie w rozdzielczości 4K. Bateria ma pojemność 3000 mAh i wspiera szybkie ładowanie. Smartfon jest wodo i pyłoszczelny.

Plan Komórkowy Wzbogacony + OPPO AX7

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Wybierając Plan Komórkowy Optymalny za 69,99 zł miesięcznie możemy do niego dokupić OPPO AX7 - za 27,99 zł miesięcznie. Łącznie miesięczny koszt abonamentu i raty wyniesie 97,98 zł. Przez cały okres umowy zapłacimy 2351,52 zł łącznie z opłatą aktywacyjną. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużo internetu, a nie zależy im na najlepszym możliwie urządzeniu w danym przedziale cenowym.

OPPO AX7 to smartfon chińskiego producenta, który oficjalnie pojawił się w Polsce w styczniu tego roku. Oferuje on duży 6,2 calowy ekran o niskiej rozdzielczości wynoszącej jedynie 1280 x 720. Procesor to Qualcomm Snapdragon 450, który wspierany jest przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Bateria ma pojemność 4230 mAh i wspiera szybkie ładowanie w autorskim standardzie VOOC.

Plan Komórkowy Optymalny + LG G7 Fit

Jaki abonament i smartfon za 100 zł miesięcznie?

Wybierając Plan Komórkowy Optymalny za 49,99 zł miesięcznie możemy do niego dokupić LG G7 Fit za 40 zł miesięcznie. Łącznie miesięczny koszt abonamentu i raty wyniesie 89,99 zł. Przez cały okres umowy zapłacimy 2209,75 zł łącznie z opłatą aktywacyjną.

LG G7 Fit to odświeżony flagowiec z 2017 roku wyposażony w nowszą obudowę i rozwiązania znane z LG G7. Model Fit oferuje procesor Qualcomm Snapdragon 821 wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci masowej. Ekran podobnie jak w G7 ma przekątną 6,1 cala i rozdzielczość 3120 x 1440. Bateria również jest taka sama, jak w przypadku droższego modelu G7. Jej pojemność wynosi 3000 mAh. Cechą, która wyróżnia smartfony od LG jest wysoka jakość dźwięku, którą producent uzyskał za pomocą przetwornika analogowo-cyfrowego DAC, który jest też obecny w droższym modelu G7.