Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?


Wtyczki do pobierania muzyki

Video DownloadHelper to wtyczka dostępna dla Firefoxa i Chrome. Pozwala na pobieranie materiałów multimedialnych (w tym plików graficznych) z sieci i zapisywanie ich na twardym dysku komputera. Działa z YouTube a także takimi stronami jak DailyMotion, Facebook, Periscope, Vimeo, Twitch, Liveleak, Vine, UStream, Fox, Bloomberg, RAI, France 2-3, Break, Metacafe i innymi.

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper

YouTube To MP3 to wtyczka dla Opery. Po jej zainstalowaniu w momencie, gdy będziesz oglądać klip na YouTube, pojawi się przycisk pobierania pod filmikiem. Wystarczy na niego kliknąć, aby rozpoczęła się konwersja tego materiału wideo do pliku audio w formacie mp3. Prościej się nie da, prawda?

Youtube To Mp3

Youtube To Mp3

Wymienione wtyczki można znaleźć w opcjach dodatków każdej z przeglądarek. Oczywiście te dwie wymienione na tej stronie to tylko wierzchołek prawdziwej góry tego typu rozszerzeń - aby dobrze opisać najlepsze przydałby się osobny tekst. Wymienione cieszą się doskonałymi opiniami wśród samych użytkowników, warto więc spróbować ich możliwości.

Darmowe programy do pobrania muzyki i klipów wideo można znaleźć w naszym dziale Multimedia.