Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?

Słyszysz piosenkę, która wpada w ucho i chcesz ją mieć na swoim komputerze? Nic trudnego. Darmowy program do ściągania muzyki nie tylko pozwoli Ci na pobranie jej z sieci, ale również i przekonwertowanie do wybranego formatu.


5KPlayer

Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?

5KPlayer to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny, przeznaczony do odtwarzania nagrań w takich jakościach jak 4K, 5K i innych. Obsługuje oczywiście i standardowe rozdzielczości. Pozwala również na organizację multimediów, ma także wbudowane funkcje pobierania klipów wideo z popularnych serwisów jak YouTube, Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Vube, Vine, UStream i inne. Posiada pełną obsługę steramingu z urządzeń Apple, jak iMac, iPhone, iPad oraz MacBook do Apple TV. Wśród formatów obsługiwanych przez program znajdują się m.in. MKV, M2TS, AVCHD, AVI, WMV, MP4, MP3, FLAC, AAC, APE.

5KPlayer to także możliwość słuchania internetowych radiostacji. Jedną z jego funkcji jest możliwość pobrania tylko ścieżki audio z wybranego klipu wideo. Aplikacja posługuje się specjalną technologią TrueTheater do wyświetlania obrazu w jak najlepszej jakości i z perfekcyjnym dźwiękiem audio. Dostępna jest za darmo w pełnej wersji, jednak kosztem wyświetlania reklam.

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader to nie tylko program do ściągania muzyki, ale również możliwość pobierania filmików. Mogą one zostać zapisane jako klipy wideo lub też zostać przekonwertowane na wybrany format audio. Obsługiwane strony to popularne serwisy jak YouTube, Facebook, Vevo, Vimeo a także 40 innych stron. Freemake Video Downloader wyróżnia się szybkim pobieraniem plików (istnieje możliwość pobierania kilku jednocześnie), przy czym działanie programu nie zabiera dużej ilości zasobów systemowych. Choć nazwa sugeruje głownie obsługę plików wideo, doskonale nadaje się jako program do ściągania piosenek.

Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?

Freemake Video Downloader

Free YouTube to MP3 Converter

Jak sama nazwa wskazuje, Free YouTube to MP3 Converter to program do pobierania muzyki z YouTube i zmiany jej w pliki mp3... między innymi. Ma rozbudowane funkcje dotyczące pobierania z tego serwisu - np. można nakazać ściągnięcie i konwersję całej playlisty czy nawet zawartości całego kanału danego użytkownika. Aplikacja może przekonwertować audio nie tylko do tytułowego mp3, ale również takich formatów jak .aac, .wav, .flac czy .ogg. Ten darmowy program do ściągania muzyki umożliwia kolejkowanie plików do ściągnięcia oraz równoczesne pobieranie wielu naraz.

Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?

Free YouTube to MP3 Converter

4K Video Downloader

4K Video Downloader to program do sciagania muzyki i plików wideo w wysokiej jakości z YouTube. Jeśli nie jest to najszybszy program do ściągania filmów, to z pewnością jeden z najszybszych. Zaletą jest fakt, że pobieranie plików jest w jego przypadku bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy tylko skopiować link wideo z przeglądarki i kliknąć przycisk "Wklej Url". Możliwe jest pobieranie całych playlist i kanałów, a następnie zapisanie ich w jednym z wybranych formatów: MP4, MKV, M4A, MP3, FLV, 3G lub stworzenie plik .m3u playlisty. Ciekawe funkcje, na które warto zwrócić uwagę, to możliwość ściągania klipów wideo w formacie 3D, a także 360°. Kolejną zaletą jest fakt, ze ta aplikacja do pobierania muzyki posiada w pełni spolszczony interfejs użytkownika. No i jest oczywiście darmowa!

Jaki darmowy program do ściągania muzyki wybrać?

4K Video Downloader

Aktualizacja: 15 września 2017 16:15

Aktualizacja informacji i dodanie opisu wtyczek

Aktualizacja: 07 czerwca 2017 10:28

Dodano opis klientów p2p