Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

W kinach jak zwykle znajdziecie sporo propozycji przewidzianych specjalnie na walentynkowe seanse. Święto Zakochanych już dzisiaj, jeśli więc jeszcze nie wybraliście filmu na wyjątkowy wieczór z drugą osobą, koniecznie zajrzyjcie do naszego zestawienia.

Walentynkowe seanse filmowe

Wizyta w kinie to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania czasu w Dniu Zakochanych. Warto więc z wyprzedzeniem sprawdzić, jakie filmy w tym roku trafią na duży ekran w okresie Walentynek. Jeśli jednak do tej pory nie mieliście czasu, by zaplanować romantyczny seans, sprawę ułatwi nasze zestawienie wszystkich filmów z wątkiem romansowym, jakie są obecnie dostępne w polskich kinach.

Oczywiście wśród nich nie brakuje typowych, dużych produkcji o erotycznym zabarwieniu, ale coś dla siebie znajdą też fani bardziej kameralnego i mniej dosłownego kina. Na nasz listę trafił m.in. zmysłowy thriller i pogodna brytyjska komedia, ale nie zapomnieliśmy też o pokazach wyjątkowego filmu, który na ekrany powróci po ponad 25 latach od swojej premiery. W galerii znajdziecie oczywiście filmy dostępne w sieciach kin typu Cinema City czy Helios.

Zobacz również:

Filmy na Walentynki 2023 – co obejrzeć w kinie?

Mamy nadzieję, że któryś z zaproponowanych przez nas filmów przypadnie Wam do gustu i seans filmowy będzie miłym elementem obchodów Święta Zakochanych. Dobrej zabawy!

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: