Jalbum 8.5.3 - opublikuj swoje zdjęcia w Sieci

Nie każdy, kto robi dobre zdjęcia potrafi się nimi pochwalić w Internecie. Wystarczy jednak zainstalować Jalbum, a program sam stworzy odpowiednią galerię i zautomatyzuje proces jej publikacji.

Jalbum 8.5.3 - opublikuj swoje zdjęcia w Sieci

Jalbum 8.5.3

Jalbum 8.5.3 to najnowsza wersja darmowego programu do tworzenia internetowych galerii zdjęć. Aplikacja umożliwia szybkie wygenerowanie plików albumu, utworzenie miniatur, a następnie maksymalnie uprości proces umieszczania zdjęć na internetowej stronie.

Aby umieścić pliki graficzne w programie wystarczy wskazać na dysku zawierające je katalogi. Pliki można też przenieść do Jalbum metodą przeciągnij i upuść. Wygląd albumu definiuje się wybierając odpowiedni szablon. Aplikacja zawiera kilka wbudowanych wzorów ale wiele innych, również darmowych można pobrać z Internetu.

Po skonfigurowaniu wyglądu internetowej galerii Jalbum opublikuje niezbędne pliki w serwisie internetowym, którego adres wystarczy podać w opcjach programu. Osoby, które nie mają własnej strony mogą skorzystać z witryny producenta aplikacji.

Jalbum potrafi też tworzyć lokalne prezentacje zdjęć oraz umożliwia ich udostępnianie innym osobom bez umieszczania w Internecie. W takim rozwiązaniu serwerem jest komputer lokalny udostępniającej fotografie osoby. Wśród narzędzi dodatkowych w jakie wyposażona została aplikacja należy wymienić także prosty edytor graficzny. Za jego pomocą można przeprowadzić podstawową edycję obrazów bez uruchamiania dodatkowego programu. Plusem Jalbum jest też jego polska wersja językowa, chociaż nie wszystkie opcje konfiguracyjne szablonów zostały prawidłowo zlokalizowane.

Pobierz: Jalbum 8.5.3