Janusz Palikot straci konto na Facebooku?

Janusz Palikot wzbudza kolejne kontrowersje. Jak się okazało nie płacił on agencji prowadzącej jego fan page. Autorzy profilu straszą jego zamknięciem. Tym samym wyszło na jaw, że Palikot nie prowadził swojego profilu w serwisie Facebook samodzielnie.

Już niedługo profil Janusza Palikota może zniknąć z serwisu społecznościowego Facebook. Kolejny atak hakerski? Odwet za niejasne stanowisko posła w sprawie ACTA? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że poseł nie do końca uczciwie traktował osoby, które prowadziły jego profil. Z racji braku porozumienia w kwestiach finansowych, profil zostanie najprawdopodobniej zamknięty w przeciągu 72 godzin. Informują o tym osoby prowadzące fan page.

Janusz Palikot straci konto na Facebooku?

Profil Janusza Palikota

Komentarz autora

To nie pierwsze kontrowersje jakie budzi przewodniczący Ruchu Palikota. Jego występki z czasów gdy był jeszcze posłem Platformy Obywatelskiej pamięta każdy. Kilka miesięcy po tym kiedy wprowadził swoją partię do parlamentu, Palikot usiłował z siebie robić także największego przeciwnika dokumentu ACTA. Zapomniał jednak o tym, że kilka tygodni wcześniej (przed medialną burzą) był zwolennikiem "ochrony praw autorskich". Janusz Palikot zachowywał się tym samym nie w porządku wobec swoich wyborców. Teraz okazuje się, ze tak samo pogrywa ze swoimi współpracownikami. Jak długo społeczeństwo będzie się nabierać?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: