Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski ambasadorem marki HP Omen

Legenda, nie tylko polskiej, sceny Counter Strike'a został ambasadorem gamingowej marki HP Omen. To dobra informacja dla fanów, którzy będą mogli spotkać swojego ulubionego gracza na większej liczbie imprez gamingowych.

Pasha to postać znana nie tylko fanom popularnego CS-a. Barwny gracz przez wiele lat reprezentował barwy zespołu Virtus.Pro, a obecnie cieszy się z "emerytury" transmitując swoje wirtualne rozgrywki na Twitchu. Na platformie streamingowej śledzi go ponad milion osób.

Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski ambasadorem marki HP Omen

Jako ambasador marki Omen Pasha będzie wspierać organizację wydarzeń i turniejów e-sportowych oraz brać udział w streamach na kanale OMENbyHPEurope na Twitchu. Oczywiście Pasha został też wyposażony w odpowiedni sprzęt gamingowy, którego będzie używać podczas swoich transmisji. Jest to laptop Omen X 2S, słuchawki Omen Mindframe Prime oraz myszka Omen Photon.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Pashą. Bardzo ważne jest dla nas pomaganie graczom na całym świecie w rozwijaniu ich talentów. Wspierając tak rozpoznawalne i cenione postaci jak Jarek, budujemy otwartą społeczność gamingową, w której wszyscy czują się mile widziani

- zaznacza Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager w HP Polska.