Jasny projektor NEC

NEC VT676 to nowy projektor LCD w ofercie firmy IRS. Urządzenie wyposażone w trzy matryce o rozdzielczości 1024x768 pikseli dysponuje dużą siłą światła 2500 ANSI lumenów.

Projektor NEC VT676

Projektor NEC VT676

Nowy projektor oferuje wystarczającą jasność, by pracować nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie waży niewiele, bo 2,9 kg, co czyni z niego sprzęt w pełni mobilny. Model ten ma na wyposażeniu system dopasowujący parametry obrazu do barwy płaszczyzny, na której jest on wyświetlany. Dzięki wyjątkowo elastycznemu układowi optycznemu, NEC VT676 dobrze radzi sobie zarówno w bardzo małych, jak i dużych salach. Urządzenie może pracować w odległości zaledwie 60 cm od ekranu, ale maksymalna przekątna obrazu to ponad 7 metrów. Konfigurację ułatwia też automatyczna i ręczna korekcja efektu trapezowego w pionie.

Z ciekawszych funkcji warto wymienić programowanie czasu wyłączenia, możliwość sterowania przez złącze RS-232 czy zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem. Szeroka gama wejść umożliwia współpracę z praktycznie dowolnym źródłem sygnału. Projektor jest też zgodny ze standardem HDTV (do 1080i/60 włącznie). W trosce o portfel użytkownika urządzenie wyposażono w możliwość pracy w trybie ekonomicznym. Wydłuża on żywotność lampy do 3 tys. godzin.

Cena urządzenia to 10,5 tys. zł netto.


Zobacz również