Java od Podstaw do Eksperta – kurs nauki programowania z 86% zniżką!

Programowanie błyskawicznie staje się jedną z bardziej poszukiwanych umiejętności na rynku pracy. Ogromny niedobór specjalistów widoczny jest już teraz, a prognozy na kolejne lata zdają się jedynie umacniać trend przewagi popytu nad podażą. Co ciekawe, wbrew obiegowym opiniom, nie jest to zawód przeznaczony jedynie dla „wybranych”. Kluczem do sukcesu jest bowiem wybranie optymalnej ścieżki własnej edukacji. Okazuje się, że ścieżka ta może być przy okazji łatwo dostępna i… niezwykle wygodna.

Java - zarejestruj się!

Dlaczego warto?

Skutecznym sposobem nauki programowania są kursy online dostępne na specjalnie do tego sprofilowanych platformach. Przykładem tego typu usługi jest szkolenie „Java od Podstaw do Eksperta - twórz własne aplikacje” dotyczące kodowania w języku Java. To specjalizacja, w której liczba dostępnych wakatów ciągle się zwiększa, głównie ze względu na rosnącą popularność cyfrowych projektów internetowych. Co więcej, zarobki na tego typu stanowiskach są bardzo atrakcyjne i oscylują w granicach 6 500 PLN.

Ile kosztuje?

Specjalnie dla czytelników serwisu PC World przygotowaliśmy specjalną 86% zniżkę, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania dostępu do pełnowartościowego kursu w cenie 65 PLN (cena regularna szkolenia to 460 złotych). By zrealizować kod zniżkowy wystarczy jedynie zarejestrować się na szkolenie za pośrednictwem tego linka: http://go.pcworld.pl/552bb

Czego się nauczę?

Kurs Java od Podstaw do Eksperta - twórz własne aplikacje skierowany jest do osób rozpoczynających przygodę z programowaniem od zera. Dzięki niemu uczestnicy nauczą się kompletnych podstaw składni, charakterystyki zmiennych, operatorów czy tablic, problematyki związanej z poliformizmem oraz programowaniem obiektowym. Celem kursu jest zdobycie kompletnej wiedzy umożliwiającej samodzielne programowanie aplikacji: od projektu do działającego produktu. Ponadto, na szkoleniu zostaną omówione następujące tematy:

  • co to jest kompilator / IDE?
  • instrukcje warunkowe if/else/else if
  • pętle for / while / do while
  • klasy/klasy abstrakcyjne/interfejsy
  • zmienne referencyjne
  • podstawy Android Studio
  • i wiele więcej!

Szkolenie Java od Podstaw do Eksperta - twórz własne aplikacje to 31 godzin materiałów wideo, 3 obszerne artykuły oraz 118 dodatkowych pomocy naukowych dostępnych na życzenie na komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych.

Java - zarejestruj się!