Jazz Jackrabbit 2

Jazz Jackrabbit 2 to doskonały prezent dla najmłodszych graczy. Sympatyczne przygody zielonego królika Jazza i jego kolegi Spaza - gra całkowicie pozbawiona przemocy i krwi, kolorowa grafika, miła muzyka. Nic dodać nic ująć..

Jazz Jackrabbit 2 to doskonały prezent dla najmłodszych graczy. Sympatyczne przygody zielonego królika Jazza i jego kolegi Spaza - gra całkowicie pozbawiona przemocy i krwi, kolorowa grafika, miła muzyka. Nic dodać nic ująć...

Jazz Jackrabbit 2 jest sequelem znanej platformówki, która święciła swoje sukcesy kilka lat temu. Jak w przypadku większości gier platformowych twoim zadaniem jest zbieranie różnych przedmiotów podczas... nieustannego biegu naprzód. Fabuła jest bardzo prosta, musisz dotrzeć do złego ogromnego żółwia, który porwał twoją piękną zajęczą przyjaciółkę.

Po uruchomieniu gry i obejrzeniu bajecznie kolorowego ”intro” gracz stanie przed wyborem postaci: Jazza albo Spaza. Na pierwszy rzut oka obaj bohaterowie różnią się wyłącznie kolorem (Jazz to ten zielony potężniejszy, Spazz wygląda jak czerwony, wychudzony szarak). Zasadnicza różnica pomiędzy nimi polega jednak na tym, że Jazz za pomocą swoich długich uszu potrafi zawisnąć na kilka chwil w powietrzu jak helikopter, natomiast Spazz umie skakać o wiele dalej i wyżej od swojego zielonego przyjaciela.

Grafika Jazz Jackrabbit’a jest wykonana solidnie. Wysoka rozdzielczość sprawia, że gra jest przyjazna i radosna. Wszędzie lezą kolorowe marchewki, brylanciki, diamenciki, kwiatki się uśmiechają a potwory są niespotykanie miłe i sympatyczne. Gra pozbawiona jest choćby grama przemocy, czego u progu trzeciego tysiąclecia wcale nie spotykamy zbyt często. Muzyka sącząca się z głośników fantastycznie umila przygody uszatego bohatera, który za pomocą różnego rodzaju broni eliminuje swoich wrogów.

Jazz Jackrabbit jest skierowany do zdecydowanie najmłodszej rzeszy odbiorców gier komputerowych. Cała oprawa, bajeczna grafika, oryginalny bohater, miła muzyka oraz prostota w obsłudze sprawia ze przygody królika Jazz’a mogą się stać doskonałym prezentem dla najmłodszych. Jeżeli jesteś tatusiem lub mamusią i pragniesz dla swojej pociechy produktu ciekawego i pozbawionego przemocy to już wiesz co kupić. Oczywiście Jazz Jackrabbit może stać się miłą odskocznią także dla nieco starszych graczy...