Jeansy z... klawiaturą i głośnikami

Oto coś dla osób, które po prostu nie potrafią obejść się bez komputera. Najwyraźniej to właśnie z myślą o nich Erik De Nijs zaprojektował spodnie z wbudowanymi (czy raczej: wszytymi) niezbędnymi akcesoriami komputerowymi - klawiaturą, myszką, głośnikami oraz dżojstikiem.

Ów nietypowy element garderoby z pewnością pozwoli swojemu właścicielowi na wyróżnienie się w tłumie. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest umieszczona z przodu elastyczna klawiatura - miejsce jej osadzenia wybrano tak, by siedzący użytkownik mógł łatwo na niej pisać. Jeśli sama klawiatura nie wystarczy, zawsze można jeszcze wyciągnąć z kieszeni myszkę.

Ale to nie wszystko - jest coś i dla graczy oraz osób, które wykorzystują komputer do słuchania muzyki i oglądania filmów. W okolicach rozporka projektant umieścił... dżojstik, zaś na wysokości kolan stereofoniczne głośniki.

Dokładnej specyfikacji urządzenia/ubrania niestety na razie nie znamy. Wiadomo jednak, że wszystkie urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo. Na razie powstał tylko prototyp e-spodni - nie wiadomo więc, kiedy trafią one do sprzedaży i jaka może być ich cena.

Więcej informacji na temat najnowszego projektu Erika De Nijsa znaleźć można na stronie Yanko Design.


Zobacz również