Jedna skrzynka - wiele funkcji

W ofercie firmy Sagem znalazły się nowe urządzenia wielofunkcyjne z serii Crystal. W skład tej linii wchodzą modele Philips Crystal 650 oraz Philips Crystal 660. Oprócz standardowych funkcji drukowania, skanowania i kopiowania oferują one także opcje wysyłania faksów.

Urządzenie wielofunkcyjne Philips Crystal 660

Urządzenie wielofunkcyjne Philips Crystal 660

Urządzenia oferują opcje drukowania atramentowego z prędkością do 22 stron (wydruk czarno-biały) lub do 15 stron na minutę (wydruki kolorowe). Fotografie można drukować w rozdzielczości do 4800 dpi, przy czym zdjęcia można wydrukować bezpośrednio z karty pamięci aparatu fotograficznego lub wczytać je z kart pamięci flash.

Produkty z serii Crystal zapewniają skanowanie dokumentów w rozdzielczości 1200 x 4800 dpi - z 48 bitową głębią kolorów. Wszystkie funkcje urządzenia można kontrolować za pomocą wyświetlacza LCD o przekątnej 2,4 cala. Każde z nich dysponuje trzema portami USB oraz wykorzystuje technologię komunikacji WiFi/Bluetooth.

Sugerowane ceny detaliczne za Crystal 650 i 660 to odpowiednio 999 i 1199 zł. Dodatkowo dla klientów przygotowano promocję - kupując któreś z urządzeń w czerwcu lub lipcu można otrzymać bezpłatnie pakiet papieru i tusze.

Więcej informacji: Sagem


Zobacz również