Jerzy Stuhr promuje iPlex plus - wszystkie filmy w iPlex.pl za niecałe 10 zł

iPlex - internetowy serwis VoD wprowadził nową usługę o nazwie iPlex plus. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać filmowe nowości bez reklam. Twarzą iPlex plus został Jerzy Stuhr - jeden z najlepszych polskich aktorów.

Jerzy Stuhr promuje iPlex plus

iPlex (nie mylić z Ipla firmy Redefine)jako pierwszy serwis w Polsce (luty 2010) udostępnił za darmo filmy fabularne w zamian za oglądanie reklam. iPlex Plus to ciekawe uzupełnienie serwisu - spodoba się użytkownikom, którzy nie trawią reklam w filmach.

iPlex plus - wszystkie filmy za 9,90 miesięcznie

Miesięczny koszt dostępu do biblioteki iPlex plus to tylko 9,90 zł miesięcznie. Filmy znajdujące się w w ramach tej usługi to specjalna kolekcja, niedostępna w ofercie filmów za darmo. Co więcej, płacąc za Iplex plus, będziemy mogli również oglądać wszystkie filmy dostępne w całym serwisie iPlex...

iPlex plus - filmowy repertuar

Obecnie biblioteka filmów w iPlex plus obejmuje 85 filmów, ale z każdym miesiącem będzie uzupełniana o kolejne pozycje. W iPlex plus znajdziemy takie filmy jak Maczeta, Jagodowa miłość, Broken Flowers, Nine, Vicky Cristina Barcelona, Obywatel Milk, Niczego nie żałuję - Edith Piaf czy Czarna Dalia.

Stuhr promuje iPlex plus

Twarzą kampanii promującej iPlex plus jest Jerzy Stuhr, który tak jak wcześniej wykreował kultowego osła ze Shreka, tak teraz udowodnił, że znakomicie czuje się także w reklamie. Jak nie wierzycie, to obejrzyjcie poniższy filmik.

iPlex - najlepszy polski serwis VoD?

Muszę przyznać, że ze wszystkich polskich serwisów VoD, najbardziej do tej pory podoba mi się właśnie iPlex. Mają reklamy za film,przejrzystą szata graficzną serwisu, mocną bibliotekę filmów. Wprowadzenie iPlex plus tyko potwierdza moje odczucia. Dostęp do tylu tak dobrych filmów za niecałe 10 zł na miesiąc? Oferta jest naprawdę kusząca. Brawo iPlex, tylko tak dalej.

Źródło: iPlex.pl