Jesień strategów

Swat3D: Elite Edition i pakiet scenariuszy do strategii Ground Control to najnowsze propozycje wydawnicze firmy Play-It.

Już niebawem w ofercie Play-It znajdzie się Swat3D: Elite Edition, czyli ulepszona wersja znakomitego symulatora działań oddziału antyterrorystycznego. Tytuł ten dostarczy nam przede wszystkim pięć nowych misji dla pojedynczego użytkownika oraz rozbudowany edytor poziomów i opcję rozgrywki w trybie wieloosobowym. A wszystko to za niewygórowaną cenę 99 zł. Co ciekawe, posiadacze podstawowej wersji produktu nie będą zobligowani do uiszczenia tej opłaty - wystarczy, że pobiorą ze wskazanego adresu internetowego odpowiednie pliki i po instalacji otrzymają zaktualizowaną edycję programu.

Poza tym w połowie listopada wszyscy posiadacze oryginalnej wersji strategii Ground Control otrzymają możliwość zakupu za jedyne 19 zł specjalnego pakietu scenariuszy zatytułowanego Dark Conspirancy. W jego skład wejdzie aż 15 dodatkowych map, a także trzecia strona konfliktu z unikalnymi jednostkami oraz bonusowe rodzaje wojska i broni.


Zobacz również