Jesień z Epsonem

Firma Epson zaprezentowała jesienną kolekcję nowych urządzeń, w której skład wchodzi drukarka atramentowa Stylus C80 oraz skanery Perfection 1650 i 1250.

Nowy model sprzętu w jesiennej ofercie Epsona to (oprócz skanerów linii Perfection) drukarka atramentowa Stylus C80 oferująca rozdzielczość 2,880 dpi oraz drukująca z szybkością 20 czarno-białych stron na minutę i 13ppm w przypadku wydruków kolorowych. Według przedstawicieli Epsona, Stylus C80 to pierwsza czterokolorowa drukarka atramentowa wykorzystująca oddzielne kartridże, w której barwniki atramentowe wykorzystywane są zarówno do drukowania czerni, jak i kolorów. Drukarka wyposażona jest w interfejs USB, automatyczny podajnik papieru na 500 arkuszy i ma trafić na półki sklepowe w przyszłym miesiącu.

Nowy skaner Epson Perfection 1250 A4 zapewnia optyczną rozdzielczość 1,200 dpi i dostępny jest w wersji standardowej oraz wariancie Perfection 1250 Photo, który oferuje dodatkowo możliwość skanowania 35mm negatywów. Z nowymi skanerami sprzedawany jest pakiet oprogramowania zawierający program do skanowania Twain 5.5, narzędzie do obróbki obrazów ArcSoft Photo Impression 3 oraz aplikację Epson Smart Panel. Z kolei model Perfection 1650 A4 oferuje rozdzielczość 1,600 dpi i wyposażony jest w system ASIC Hyper Processor, który według przedstawicieli Epsona, sześciokrotnie przyspiesza proces skanowania. Podobnie jak model 1250, Perfection 1650 także oferowany jest w wersji standardowej oraz opcji Perfection 1650 Photo - z dodatkową jednostką do skanowania filmów. Pakiet oprogramowania zawiera Epson Twain 5.5, ArcSoft PhotoImpresssion 3 oraz Adobe Photoshop Elements. Ceny nowych urządzeń nie zostały jeszcze podane.

http://www.epson.co.uk


Zobacz również