Jeśli ta konsola wyjdzie, bez mrugnięcia okiem wydam 2500 zł...

Na rynku pojawia sie wiele konsol w limitowanych edycjach. Ta może być jednak wyjątkowa.

Limitowane edycje konsol to rzeczy, na które poluje wielu graczy. Często zdarza się jednak, że pojawiają się one w związku ze szczególnymi okazjami i nigdy nie wprowadza się ich do regularnej sprzedaży. Podobną sytuacją mieliśmy w ostatnim czasie m.in. ze sprzętem Xbox Series w wersji inspirowanej Chińskim Nowym Rokiem, serialem Stranger Things czy grą Far Cry 6. Mowa tutaj także o akcesoriach. Pad z motywem ze Scorn wygląda fenomenalnie.

Pojawiały się także konsole dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Mowa tutaj choćby o specjalnej edycji Xboxa z motywem z serii Halo.

Zobacz również:

Pojawiła się jednak plotka mówiąca o tym, że już za kilka miesięcy na rynku może zadebiutować nowy sprzęt, który zmiecie konkurencję. Użytkownik billbil-kun na swoim Twitterze opublikował informację o planowanym wprowadzeniu do sprzedaży konsoli Xbox Series X, inspirowaną grą Diablo 4.

Co ważne, miałaby ona być dostępna w wolnej sprzedaży. Przewidywana cena to 560 dolarów, czyli około 2 500 zł. Nie jest jeszcze znana data prezentacji sprzętu, jednak miałby pojawić się na rynku wraz z premierą gry, czyli 6 czerwca.

Nie ma w sieci także żadnych informacji na temat wyglądu. Znając jednak artystów pracujących dla Blizzarda, ich umiejętności oraz dotychczasowe osiągnięcia, możemy być pewni, że całość może zaprezentować się wręcz epicko.

Zaznaczamy, że nie jest to oficjalna informacja, a jedynie przeciek od insidera.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: