Jest już Android 4.4 (nieoficjalny) dla Galaxy Nexusa, Nexusa 4 i Nexusa 7

Jeżeli posiadasz Nexusa 4 lub tablet Nexus 7 i nie możesz już się doczekać systemu Android 4.4 KitKat być może zainteresuje Cię informacja, że w Sieci pojawiła się jego nieoficjalna wersja. Dotyczy to również pominiętego przez Google smartfona Galaxy Nexus.

Kilka dni temu firma Google zaprezentowała wreszcie oczekiwany z niecierpliwością przez wszystkich fanów system Android 4.4 KitKat. Wraz z nim poznaliśmy również smartfon Nexus 5 oraz dowiedzieliśmy się, że urządzenia takie jak smartfon Nexus 4 oraz tablety Nexus 7 "otrzymają nowego Androida w ciągu kilku tygodni".

Posiadające te gadżety osoby, które nie mogą się już jednak doczekać aktualizacji mogą zaryzykować i pobrać paczki do flashowania przygotowane kilka dni temu przez zespół tworzący znaną modyfikację Parandroid Android. Zawierają one kod czystego Androida 4.4 (brak modyfikacji znanych z Parandroida) i obecnie mogą być wykorzystane jedynie przy użyciu najnowszej wersji narzędzia ClockworkMod.

UWAGA. Decydując się na taki krok powinniście pamiętać, że otrzymujecie do dyspozycji pierwszą wersję oprogramowania, która jest niestabilna oraz jak informują jej twórcy unieruchamia kalendarz i wyszukiwarkę. Nie zapomnijcie też zrobić kopii swoich danych.

Pobierz: Nexus 4 Paranoid Android

Pobierz: Nexus 7 (2012) Paranoid Android

Pobierz: Nexus 7 (2013) Paranoid Android

Galaxy Nexus

Na koniec jeszcze jedno. Jak pamiętacie, wkrótce po prezentacji systemu Android 4.4 KitKat firma Google poinformowała niestety, że smartfon Galaxy Nexus nie otrzyma systemu Android 4.4 KitKat...Od czego mamy jednak niezastąpione forum XDA-Developers?

Pobierz: Android 4.4 KitKat ROM (uwaga, wersja alfa!) dla Google Nexusa