Jest teaser "Powrotu do Hogwartu"! Premiera z okazji 20-lecia "Harry'ego Pottera"

"Harry Potter: Powrót do Hogwartu" zbierze wszystkich bohaterów ulubionej serii, aby świętować 20. rocznicę jej powstania i ukazać fanom nieznane dotąd materiały. Kiedy premiera?

Jest teaser "Powrotu do Hogwartu"! Premiera z okazji 20-lecia "Harry'ego Pottera"

źródło: WarnerMedia

Harry Potter powraca! Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa już niedługo zobaczą specjalny materiał uświetniający 20. rocznicę powstania serii. Jubileuszowa retrospektywa HBO Max będzie miała premierę w Nowy Rok.

Harry Potter: Powrót do Hogwartu pozwoli nam przypomnieć sobie ulubione miejsca i wydarzenia oraz ponownie zobaczyć na ekranie bohaterów, w których wcielali się Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson. Oprócz nich pojawią się również: Robbie Coltrane, Matthew Lewis i Mark Williams, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch i Evanna Lynch.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - kiedy premiera na PS4, Xbox One i Nintendo Switch?
  • HBO Max - najlepsze horrory, jakie obejrzysz w 2023 roku [MAJ]

W teaserze widzimy jak znani czarodzieje otrzymują magiczne listy i wyruszają na peron 9 ¾ w Londynie, aby udać się w sentymentalną podróż powrotną do Hogwartu. HBO Max dodaje:

Specjalna retrospektywa opowie czarującą historię na temat tworzenia filmu za pomocą zupełnie nowych, dogłębnych wywiadów i rozmów obsady, zapraszając fanów w magiczną podróż z perspektywy pierwszej osoby przez jedną z najbardziej lubianych serii filmowych wszechczasów.

Zobacz teaser zapowiadający specjalność na 20. rocznicę powstania Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego:

Zobacz także: Lidl: urządzenia i akcesoria kuchenne - co warto kupić?

Źródło: cnet.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: