Jest zwiastun filmu "Doom"!

Na trzecią część najsłynniejszej strzelanki wszechczasów użytkownicy czekali wiele długich lat. W podobnej sytuacji byli kinomani, niecierpliwie wyglądający filmowej adaptacji Dooma. Ale koniec czekania, oto pojawił się trailer filmu "Doom"!

Walka z najeźdźcami atakującymi bazy na Marsie potrafiła przykuć do ekranu na długie godziny. Kiedy w pokoju nagle gasło światło i rozlegały się ryki potworów, przed strachem nie chroniło nawet magiczne zaklęcie IDDQD. Czy podobne emocje spowoduje film "Doom"?

Akcja rozgrywa się na Czerwonej Planecie, głównym bohaterem będzie - a jakże! - niezwyciężony żołnierz piechoty morskiej przezywany "Rozpruwaczem". Scenariusz do złudzenia przypomina akcję gry, zwłaszcza Dooma 3: udało się rozwikłać zagadkę ostatnich dziesięciu procent ludzkiego genomu i nagle w sprawę wplątały się potężne, infernalne moce. Czy istnieje ktoś, kto da sobie z nimi radę?...

Film powstał pod opieką Universal Pictures, jego reżyserem jest Andrzej Bartkowiak. W kinach pojawi się 21 października 2005 roku.

Więcej informacji i trailer: witryna IGN


Zobacz również