Jesteś entuzjastą Notion? Dołącz do polskiej społeczności podczas oficjalnego launchu Notion Polska

Notion Polska, czyli polska społeczność entuzjastów i pasjonatów Notion, wystartuje już 29 czerwca. Bądź częścią tego wydarzenia podczas konferencji na warszawskim kampusie Google.

Fot. Artur Tomala / PCWorld.pl

Notion Polska to odpowiedź na wciąż rosnący rynek Notion w naszym kraju, a także brak skupionej wokół tego narzędzia prężnie działającej i żywej społeczności. Wraz z polskim ambasadorem Notion, Aleksem Antoszkiem, oraz Kubą Skupieniem stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy entuzjasta i pasjonat Notion może nie tylko porozmawiać i poradzić się bardziej doświadczonych kolegów lub koleżanek, ale także znaleźć pomocne zasoby, dzięki którym korzystanie z Notion będzie jeszcze łatwiejsze.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 29 czerwca o godzinie 17:00 w Warszawie na kampusie Google. Na miejscu opowiemy więcej na temat tego, jak nasza społeczność będzie działać i jak widzimy przyszłość Notion w Polsce, a także roześlemy kompletną informację prasową mailowo już po samym wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - wstęp jest całkowicie darmowy.

Notion Polska

Fot. Artur Tomala / PCWorld.pl

Na naszych meetupach zawsze mamy od jednego do trzech wykładów (z prelegentami z różnych środowisk), a także dużo czasu i miejsca na rozmowy, nawiązywanie nowych znajomości i jedzenie pysznych przekąsek.

Chociaż Notion jest tematem, który nas łączy, to zdecydowanie jest to tylko punkt wyjścia do naszych rozmów i działań. Nasza społeczność składa się z profesjonalistów pochodzących z różnych środowisk, entuzjastów o zróżnicowanych zainteresowaniach i generalnie po prostu bardzo ciekawych oraz pełnych pasji ludzi. Krótko mówiąc, nigdy nie mieliśmy problemu z ułatwieniem dyskusji - zawsze znajdzie się coś ciekawego, o czym można porozmawiać.

Dokładna agenda wydarzenia nie jest jeszcze ustalona, ale ciężko pracujemy nad tym, żeby przyprowadzić kilku niesamowitych gości! Planujemy zakończyć prelekcje około godziny 19:00, a potem będziemy mieli czas na swobodne rozmowy i networking. Wydarzenie jest darmowe dla wszystkich, podczas którego będziemy serwować przekąski oraz napoje.

Więcej informacji oraz możliwość zapisania się można znaleźć na stronie wydarzenia oraz stronie kampusu Google.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: