Jesteś fanem BMW? Koniecznie kup tego smartfona z logo BMW M

Tego jeszcze nie grali. BMW podpisało umowę z Vivo. Jej efektem jest smartfon iQOO 7 Legend z charakterystycznymi pasami na obudowie. Czy warto zainteresować się najnowszym flagowcem?

BMW M Motorsport to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w historii motosportu. Dział sportowy firmy BMW od lat modyfikuje seryjne samochody tej marki oraz buduje specjalne modele na potrzeby wyścigów. Charakterystyczne pasy w kolorze czerwonym, czarnym i niebieskim to element, za który niektórzy konsumenci dopłacają tysiące złotych podczas konfiguracji nowego samochodów. Na rynku używanych aut pojazdy z dodatkami M Motorosport są o kilka-kilkanaście tysięcy droższe od "cywilnych" odpowiedników.

iQOO 7 Legend

iQOO 7 Legend

Dział sportowy firmy BMW przygotował prawdziwa gratkę dla fanów pojazdów BMW oraz miłośników nowych technologii. We współpracy z firma vivo (zapoznaj się z naszym testem modelu X51) zaprezentowano nowego flagowca iQOO 7 Legend.

Zobacz również:

  • Galaxy S24 i Xiaomi 14 będą piekielnie mocne, ale możesz na nich nie uruchomić ulubionych aplikacji

Urządzenia z rodziny iQOO to specjalnie modele skierowane dla młodszych konsumentów. Smartfony są skoncentrowane na szybkości i wydajności, co idealnie łączy się z działem sportowym BMW.

Nowy model powstały we współpracy z BMW M Motorsport dedykowany jest fanom pojazdów BMW oraz graczom.

iQOO 7 Legend posiada procesor Qualcomm Snapdragon 888 wspomagany przez 8 GB lub 12 GB pamięci operacyjnej LPDDR5 coraz 128 GB lub 256 GB wbudowanej pamięci masowej UFS 3.1.

iQOO 7 Legend

iQOO 7 Legend

Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 4000 mAh ze wsparciem dla 66 W ładowania przewodowego.

Wysoką wydajność podkreśla charakterystyczny trójkolorowy pas BMW M Motorosport, który ciągnie się przez całą długość tylnej części obudowy.

W chwili obecnej nie znamy jeszcze ceny detalicznej, ale z pewnością nie będzie ona należała do najniższych. Możliwe, że w przyszłości smartfony Vivo iQOO 7 Legend pojawią się w regularnej sprzedaży w salonach BMW jako akcesorium Lifestyle.

Skusiłbyś się na flagowego smartfona z charakterystycznym pasem BMW M Motorsport na pleckach?

Sprawdź jakie nowości pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych tygodni. Oto najważniejsze premiery smartfonów 2021.

Źródło: slashgear.com