Jesteś fanem Selfie? OnePlus 8T 5G to smartfon dla Ciebie

Najnowszy smartfon OnePlusa zadebiutuje za kilka dni. Firma potwierdziła, że będzie to urządzenie idealne dla fanów selfie. Przekonaj się dlaczego.

OnePlus to firma, która umie skutecznie podgrzać atmosferę przed premierą nowego urządzenia. Chińczycy słyną z produkcji flagowców, a do oferty dołączył ostatnio przystępny cenowo model Nord.

Aparat do selfie w OnePlus 8
Źródło: PCWorld.com

Aparat do selfie w OnePlus 8

Źródło: PCWorld.com

W październiku 2020 roku na rynku pojawi się nowy flagowiec. Model OnePlus 8T 5G zostanie zaprezentowany 14 października.

Firma potwierdziła już, że tym razem nie powinniśmy spodziewać się ulepszonego modelu Pro. Na półkach sklepowych pojawi się jeden smartfon - OnePlus 8T z obsługa sieci 5G.

Przed oficjalną premierą OnePlus potwierdził już wybrane elementy specyfikacji technicznej. Wiemy, że smartfon zaoferuje 120 Hz wyświetlacz AMOLED, system operacyjny OxygenOS 11 oparty na Androidzie 11 (sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizacje) oraz wsparcie dla superszybkiego, 65 W ładowania, które znamy już ze smartfonów od Oppo i Realme (sprawdź recenzję X50 Pro 5G z 65 W ładowaniem).

Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się o kolejnym elemencie OnePlusa 8T. Mowa o szerokokątnym aparacie przednim, który z pewnością przypadnie do gustu fanom selfie.

Ultraszerokokątny aparat przedni pozwoli pozostawić w domu selfie sticka. Szerszy kąt widzenia umożliwi uchwycenie wszystkich znajomych na kadrze bez zbędnego oddalania urządzenia.

Premierę OnePlus 8T 5G możesz oglądać na żywo na stronie producenta.

Lakoniczna ikonografiką udostępniona za pośrednictwem konta @oneplus na Twitterze wskazuje, że szerokokątny aparat przedni zostanie umieszczony w lewym górnym rogu. W identycznym miejscu znajduje się aparat w aktualnym obecnie OnePlus 8.

Sprawdź, ile kosztuje OnePlus 8.

Źródło: twitter.com