Jeszcze szybszy przesył danych

Cleaner XL razem z CrystalICE to sprzętowo-programowe rozwiązanie na zwiększenie szybkości przesyłu danych proponowane przez Media 100.

Osoby, które poszukują sposobu na zwiększenie szybkości przesyłu danych różnych formatów mogą skorzystać z oferty Media 100, która niedawno przedstawiła swój najnowszy produkt Cleaner XL. Współpracując wraz z równoległym enginem przesyłu danych CrystalICE, cały układ pracuje do 5 razy szybciej niż Cleaner 5.

CrystalICE składa się z zarówno z części sprzętowej jak i programowej. Jest to karta, która udostępnia cztery programowalne procesory sygnału, z których każdy może przetworzyć 30 bilionów operacji na sekundę. Cleaner XL przyspiesza przede wszystkim działanie często używanych filtrów, takich jak skalowanie, przeciąganie czy korekcja kolorów. Powstały na bazie Cleanera 5 posiada ten sam interfejs poprzez który użytkownicy mają możliwość kontroli każdej fazy procesu przesyłania. XL obsługuje praktycznie wszystkie używane obecnie standardy przesyłu, włącznie z QuickTime, MP3, RealSystem, Windows Media, RealSystem, Windows Media, MPEG-1 i MPEG-2. Cleaner XL ma być dostępny w sprzedaży tego lata, a jego cena ma wynosić około 5995 USD.

www.media100.com


Zobacz również