Jeszcze tańszy flagowiec? Z Realme GT Neo to możliwe.

Realme nie odpuszcza. Po premierze najtańszego urządzenia z procesorem Snapdragon 888 5G zapowiedziano jeszcze tańszego flagowca. Jak wygląda Realme GT Neo i jakie podzespoły zaoferuje?

Realme przystąpiło do ofensywy i kompleksowo odświeża swoją gamę modelową na 2021 rok. Zaprezentowano już flagowca Realme GT, a w drodze są świetne średniaki z rodziny Realme 8. Jeżeli myślałeś, że to koniec nowości, to jesteś w błędzie.

Realme GT 5G

Realme GT 5G

Na rynku pojawi się jeszcze jeden smartfon. Będzie to niezwykle tani flagowiec z rodziny Realme GT. Smartfon zadebiutuje już 31 marca i zaoferuje topowy procesor firmy MediaTek.

Czy Dimensity 1200 zamiast Snapdragona 888 5G to jedyna zmiana w Realme GT Neo?

Plakat promocyjny

Plakat promocyjny

Producent oficjalnie pochwalił się jedynie plakatem reklamowym, który potwierdza obecność procesora Dimensity 1200, ale w sieci znajdziemy więcej przecieków na temat Realme GT Neo.

Urządzenie otrzyma ekran o przekątnej 6,55 cala z zagięciami na rogach. Smartfon od razu po wyjęciu z pudełka pracować będzie pod kontrolą Androida 11 z Realme UI 2.0. Nie zabraknie także dwukomorowej baterii o łącznej pojemności 4400 mAh oraz czterech aparatów.

Plecki Realme GT Neo

Plecki Realme GT Neo

Na pleckach znajdziemy napis Dare to Leap oraz kwadratową obudowę obiektywów. Smartfon otrzyma również modem sieci 5G.

W chwili obecnej nie znamy cen, ale Realme GT Neo będzie tańszy od Realme GT. Oznacza to, że smartfon powinien kosztować około 1600 zł. W tej cenie będzie to z pewnością jedna z najlepszych propozycji.

Źródło: gsmarena.com