Jeszcze więcej zabawy

Firma Logitech ostatnio dość mocno akcentuje swoją obecność na rynku akcesoriów komputerowych dla graczy.

Firma Logitech ostatnio dość mocno akcentuje swoją obecność na rynku akcesoriów komputerowych dla graczy.

Najlepszym tego przykładem są dwa nowe gamepady z serii WingMan - WingMan Rumblepad oraz WingMan Precision Gamepad. WingMan Precision Gamepad jest urządzeniem bardzo prostym, oferującym podstawowe funkcje niezbędne w zręcznościowych grach komputerowych. Wyposażony jest w sześć programowalnych, łatwo dostępnych przycisków oraz ośmiokierunkowy przycisk kierunków. Gamepad jest doskonale wyprofilowany i wygodnie się nim posługuje. Urządzenie wyposażono w 15-szpilkowe złącze pasujące do standardowego portu gier, obecnego zarówno w nowych, jak i starszych komputerach.

Jeszcze więcej zabawy
WingMan Rumblepad w hierarchii padów firmy Logitech zajmuje wyższe miejsce od pada WingMan Gamepad Extreme z elektronicznym żyroskopem. Rumblepad wykorzystuje unikatową technologię firmy Immersion - Vibration Feedback. Jest ona uproszczoną odmianą technologii Force Feedback na potrzeby mniejszych niż joysticki i kierownice urządzeń. Rumblepad pozwala odczuć przebieg gry poprzez wibracje w prawej lub lewej części pada. Wibracje są generowane przez dwa wbudowane silniczki sterowane specjalnym układem. Technologia Vibration Feedback nie jest jednak jedyną ciekawą cechą nowego pada. Poza standardowym ośmiokierunkowym przyciskiem kierunków oraz dziewięcioma programowalnymi przyciskami, pad został wyposażony w dwa przyciski typu hat umożliwiające np. w symulatorach lotniczych rozglądanie się po kokpicie oraz przycisk sterowania ciągiem.

WingMan Rumblepad wyposażony jest w złącze USB, dzięki czemu jego instalacja jest bardzo prosta nawet dla początkujących użytkowników komputera.

Gamepad WingMan Rumblepad,

Wingman Precision Gamepad#####

Tornado 2000, www.tornado.com.pl

Cena: 169 zł i 75 zł#####