John Wick 4 – w filmie jest scena po napisach? Sprawdź, czy warto czekać

Czwarty film z cyklu o Johnie Wicku już za chwilę pojawi się w polskich kinach, a my postanowiliśmy ostrzec widzów, którzy tuż po zakończeniu filmu chcieliby wybiec z sali. Możecie w ten sposób wiele stracić.

fot. Monolith Films

John Wick 4 do kin trafił w piątek, 24 marca 2023 roku – na premierę nowej części twórcy kazali czekać fanom aż 4 lata. Dla wielu widzów jest to jedna z najważniejszych premier najbliższych miesięcy i trudno się temu dziwić, bo filmom o niezwyciężonym asasynie zawsze towarzyszyły spore emocje. Duża w tym zasługa odtwórcy głównej roli, czyli Keanu Reevesa, jednak w czwartej części cyklu emocjonująco prezentuje się cała obsada. W filmie zagrali bowiem m.in.: Laurence Fishburne, zmarły niedawno Lance Reddick, Ian McShane, Hiroyuki Sanada czy Bill Skarsgård.

Czwarta część przygód Johna Wicka na razie zbiera dobre recenzje. Zachodni krytycy chwalą m.in. świetną choreografię walk, charyzmę Reevesa, bezpretensjonalność filmu czy poczucie humoru. Bardzo więc możliwe, że film wgniecie Was w fotel i długo nie pozwoli z niego wstać. Co może okazać się korzystne, biorąc pod uwagę, że wśród napisów końcowych twórcy ukryli pewną niespodziankę.

Zobacz również:

John Wick 4 – czy jest scena po napisach?

Tak! Choć nie jest to tradycyjne dla tej serii, twórcy filmu postanowili uzupełnić Johna Wicka 4 o dodatkową scenę – najwyraźniej pozazdrościli Marvelowi, który przoduje w tego typu rozwiązaniach.

Owa scena znajduje się na samym końcu finałowych napisów – żeby więc ją zobaczyć, musicie przeczekać kilka minut, podczas których wyświetlane będą nazwiska osób zaangażowanych w tworzenie filmu. Warto jednak zostać w sali kinowej odrobinę dłużej – ukryty materiał ma bowiem spore znaczenie dla całej franczyzy skupionej wokół Johna Wicka.

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: