Johnny Depp gra w 3D, ale nie widzi w 3D - słynnego Jacka Sparrowa omija rewolucja 3D

Piraci z Karaibów : Na nieznanych wodach (20 maja odbędzie się premiera w polskich kinach) został nagrany w technologii 3D. Niestety okazuje się, że trójwymiarowym efektem nie nacieszy się główna gwiazda filmu - Johny Depp, gdyż aktor po prostu... nie widzi efektu 3D (!).

Johnny Depp jako Jack Sparrow
Są ludzie którzy nie chcą oglądać 3D (zobaczcie okulary De-3D), ale są też tacy, którzy nie mogą tego zrobić. Johnny Depp ujawnił ten szczegół podczas wywiadu dla Access Hollywood.

- Nie jestem w stanie nic zobaczyć w 3D. Moje oczy nie widzą efektu 3D. To po prostu nie działa. Może to dla was niespodzianka, ale ja nigdy nie widziałem normalnie - wyznał Johnny Depp.

Nieważne czy to aktywne 3D czy pasywne 3D.

Rewolucja 3D nie dla wszystkich

Piraci z Karaibów : Na nieznanych wodach to nie pierwszy film 3D, w którym zagrał Depp. Ale popularny Jack Sparrow nie będzie mógł zobaczyć swojej najnowszej produkcji w wersji trójwymiarowej. Johnny’ego Deppa omija więc rewolucja 3D.

Przykład amerykańskiego aktora nie wydaje się wyjątkowo rzadkim przypadkiem. Z komentarzy w internecie można wysnuć wniosek, że dużo więcej ludzi niż Johnny Depp nie widzi efektu 3D. Niestety nie ma jeszcze wyników badań, które stwierdzałyby ile ludzi cierpi na brak możliwości oglądania 3D.

Johnny Depp gra w 3D, ale nie widzi w 3D - słynnego Jacka Sparrowa omija rewolucja 3D

Piraci z Karaibów - Na nieznanych wodach

A może ktoś z Was, tak jak Johnny Depp, nie widzi efektu 3D?

Źródło: TG Daily