'Joint Operations' - serwery afiliacyjne firmy Jolt

Firma Jolt Online Gaming rozpoczęła udostępnianie serwerów afiliacyjnych do rozgrywek w stworzoną z myślą o wieloosobowych walkach w Sieci strzelaninę FPS firmy NovaLogic.

Dzięki tej inicjatywie gracze w Wielkiej Brytanii i całej Europie mogą wynająć i zdalnie zarządzać swym własnym serwerem 'Joint Operations'. Warunki wynajęcia można dostosować do własnych potrzeb, dzięki czemu gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty firmy Jolt będą w stanie zarządzać prywatnymi bitwami, w których będzie mogło brać udział nawet do 150 graczy jednocześnie.

Koszt wynajęcia serwera uzależniony jest od tego, dla jakiej liczby graczy macie zamiar oferować rozgrywki. Jeśli planujecie rozgrywki dla 30 do 49 graczy, zapłacicie 4 USD za jedno miejsce, dla 50 do 100 graczy będzie to 3,50 USD za jedno miejsce, a za serwery przeznaczone dla 100 do 150 graczy zapłacicie 3 USD. Choć koszty mogą wydawać się dość wygórowane (szczególnie, jak na kieszenie polskich internautów), gracze otrzymują w zamian serwer z szybkim łączem internetowym, umożliwiającym organizowanie rozgrywek w Internecie bez konieczności nabywania dodatkowego sprzętu czy wykupywania szybszego łącza. Co ważne, Jolt zapewnia obsługę techniczną, która czuwa nad właściwym działaniem serwerów 24 godziny na dobę.

'Joint Operations' to jedyna gra typu FPS, która pozwala tak dużej liczbie graczy brać udział w ogromnych bitwach bez konieczności uiszczania opłat abonamentowych. Podczas rozgrywki będziemy walczyć na 31 rozległych mapach o różnym ukształtowaniu terenu. Odwzorowano na nich tereny o powierzchni do 50 km kwadratowych, na których będziemy mogli dostrzec przeciwnika nawet z odległości 1 kilometra!

W naszym kraju 'Joint Operations' wydała Cenega, a jej cena została ustalona na 149,90 zł. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnych gry:

Dema:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1844&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1999&sys=gry

Szczegółowe informacje:

http://www.jointopsthegame.com