'Joint Operations' - wkrótce premiera

Cenega Poland poinformowała, że już wkrótce do sklepów trafi najnowsza gra FPP firmy NovaLogic – 'Joint Operations: Typhoon Rising'. Nowa gra twórców 'Delta Force: Helikopter w Ogniu', zdaniem jej twórców, ma zrewolucjonizować wieloosobowe rozgrywki militarne w sieci. Można ją już dziś zamówić w specjalnej promocji sklepu internetowego polskiego wydawcy.

Joint Operations to niezwykle dynamiczna gra akcji, w której gracz ma okazję nie tylko wcielić się w doskonale wyszkolonego żołnierza, ale także latać śmigłowcem, pływać łodziami czy prowadzić wozy opancerzone. Jako, że gra przeznaczona jest przede wszystkim do gry w trybie wieloosobowym, w których będzie mogło brać udział nawet do 150 graczy jednocześnie, w trakcie rozgrywki najważniejsza będzie współpraca w ramach drużyny i dokładne wykonywanie rozkazów. Wysoką jakość oprawy graficznej gry zapewni natomiast ulepszony silnik graficzny wykorzystany w grze 'Delta Force: Helikopter w Ogniu'.

Akcja 'Joint Operations' toczy się w niedalekiej przyszłości na terenie ogarniętej wojną Indonezji. W grze wcielamy się w przedstawiciela służb specjalnych sił sprzymierzonych, walczących z indonezyjskimi rebeliantami. Do dyspozycji graczy oddano 29 różnego rodzaju 'sterowalnych' pojazdów lądowych, morskich i powietrznych, obejmujących m.in. łodzie Mark V, samoloty AH-6 Little Bird i lekkie pojazdy opancerzone typu Stryker. W grze znajdziemy także 39 nowoczesnych rodzajów broni, wśród których nie zabrakło wyrzutni rakiet Singer, karabinu M4 i granatnika M203. Podczas rozgrywki będziemy walczyć na 31 rozległych mapach o różnym ukształtowaniu terenu. Odwzorowano na nich tereny o powierzchni do 50 km kwadratowych, na których będziemy mogli dostrzec przeciwnika nawet z odległości 1 kilometra!

W wielkiej Brytanii premiera gry przewidziana jest na 16 czerwca br., a w naszym kraju wyda ją Cenega w niespełna dwa tygodnie później - 30 czerwca. Cena 'Joint Operations' została ustalona na 149,90 zł. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry.

Demo:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1844&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.joint-operations.com

Zamówienia gry:

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=790


Zobacz również