Juiced 2: Hot Import Nights w sprzedaży

Jeśli znudził się Wam już Need for Speed: ProStreet i jesteście spragnieni nowych wrażeń, to powinniście czym prędzej zainteresować się Juiced 2: Hot Import Nights. Tytuł właśnie trafił na półki sklepowe.

Juiced 2: Hot Import Nights to gra wyścigowa, która wprowadza użytkowników w nielegalny klimat nocnych rajdów po mieście. Gracze siadają za kierownicą ekstremalnie tuningowanych aut i biorą udział w zawodach, w których liczy się przede wszystkim szacunek...

Tytuł jest dobrą pozycją dla tych, którym nie spodobało się złagodzenie charakteru ProStreet. Do dyspozycji graczy oddano 93 różnych aut oraz ponad 600 części związanych z tuningiem. Akcja gry toczy się na ulicach znanych miast - m.in. Paryża, Sydney, Rzymu, San Francisco.

Juiced 2: Hot Import Nights to także nowy tryb jazdy (drift) oraz innowacyjny system "driver DNA". Program zapamiętuje styl kierowcy i na jego podstawie układa szczegółowy, prezentowany w sieci, profil.

Juiced 2: Hot Import Nights trafiła do sprzedaży w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie detalicznej 99,90 złotych. Gra ukazała się na konsole PSP, PS2, PS3 i Xbox 360.


Zobacz również