Juiced 2: Hot Import Nights w sprzedaży

Jeśli znudził się Wam już Need for Speed: ProStreet i jesteście spragnieni nowych wrażeń, to powinniście czym prędzej zainteresować się Juiced 2: Hot Import Nights. Tytuł właśnie trafił na półki sklepowe.

Juiced 2: Hot Import Nights to gra wyścigowa, która wprowadza użytkowników w nielegalny klimat nocnych rajdów po mieście. Gracze siadają za kierownicą ekstremalnie tuningowanych aut i biorą udział w zawodach, w których liczy się przede wszystkim szacunek...

Juiced 2: Hot Import Nights w sprzedaży

Tytuł jest dobrą pozycją dla tych, którym nie spodobało się złagodzenie charakteru ProStreet. Do dyspozycji graczy oddano 93 różnych aut oraz ponad 600 części związanych z tuningiem. Akcja gry toczy się na ulicach znanych miast - m.in. Paryża, Sydney, Rzymu, San Francisco.

Juiced 2: Hot Import Nights to także nowy tryb jazdy (drift) oraz innowacyjny system "driver DNA". Program zapamiętuje styl kierowcy i na jego podstawie układa szczegółowy, prezentowany w sieci, profil.

Juiced 2: Hot Import Nights trafiła do sprzedaży w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie detalicznej 99,90 złotych. Gra ukazała się na konsole PSP, PS2, PS3 i Xbox 360.