'Juiced: Szybcy i Gniewni' - pierwsze informacje o wersji PL!

CD Projekt ujawnił pierwsze szczegóły na temat polskiej edycji gry wyścigowej 'Juiced', która w Polsce zostanie wydana z podtytułem 'Szybcy i Gniewni'. Wiadomo już, że gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i trafi do sklepów pod koniec września.

'Juiced: Szybcy i Gniewni' przypadnie do gustu nie tylko wszystkim miłośnikom szybkich samochodów, ale przede wszystkim tym, którzy cenią sobie nieograniczoną możliwość ulepszania posiadanego auta. Gra łączy w sobie elementy realistycznej symulacji oraz prostoty sterowania i efektowności rozgrywki typowej dla dynamicznych gier 'arcade'owych'. Co ciekawe, w grze liczy się nie tylko sama jazda, ale i styl. Jeżeli nasze auto nie przypadnie przeciwnikom do gustu, to nie będą chcieli się z nami ścigać. Z kolei wygrywanie pojedynków pozwala nam na zarobienie pieniędzy potrzebnych do zakupienia kolejnych modyfikacji do naszego samochodu.

'Juiced: Szybcy i Gniewni' zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej i pojawi się w sklepach 23 wrześnie 2004r. w cenie 99,90 zł. Na naszym serwerze FTP znajdziecie oficjalne demo gry i kilka opublikowanych do tej pory przez producenta zwiastunów filmowych.

Pliki do pobrania:

Juiced Official Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2054&sys=gry

Juiced Movie nr 2

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2075&sys=gry

Juiced Movie

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2006&sys=gry

Juiced E3 Trailer

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2000&sys=gry


Zobacz również