Juiced - poczuj moc 'Nitro' dopalaczy !

Już wkrótce miłośnicy ulicznych wyścigów samochodowych będą mogli zasiąść za kierownicami swoich wymarzonych aut i poczuć dreszczyk emocji towarzyszący ulicznym wyścigom samochodowym. 30 czerwca br. do sklepów trafi bowiem "Juiced: Szybcy i Gniewni" - gra, w której czeka na nas ponad 50 licencjonowanych marek świata i aż 7,5 tryliona różnych kombinacji modyfikowania wozu.

Juiced: Szybcy i Gniewni

Juiced: Szybcy i Gniewni

"Juiced: Szybcy i Gniewni" przypadnie do gustu nie tylko wszystkim miłośnikom szybkich samochodów, ale przede wszystkim tym, którzy cenią sobie nieograniczoną możliwość ulepszania posiadanego auta. Gra łączy w sobie elementy realistycznej symulacji oraz prostoty sterowania i efektowności rozgrywki typowej dla dynamicznych gier 'arcade'owych'. Co ciekawe, w "Juiced" liczy się nie tylko sama jazda, ale i styl. Jeżeli nasze auto nie przypadnie przeciwnikom do gustu, to nie będą chcieli się z nami ścigać. Z kolei wygrywanie pojedynków pozwala nam na zarobienie pieniędzy potrzebnych do zakupienia kolejnych modyfikacji do naszego samochodu.

Juiced: Szybcy i Gniewni

Juiced: Szybcy i Gniewni

W "Juiced" będziemy mogli ścigać autami ponad 50 licencjonowanych marek świata, wśród których znalazły się m.in.: Toyota, Honda, Nissan, Dodge, Ford, Mazda, Volkswagen, Mitsubishi czy Subaru. W trakcie rozgrywki będziemy mogli ścigać się na 99 zróżnicowanych trasach, a miłośnicy tuningu znajdą w grze ponad 100 autentycznych części samochodowych tak znanych producentów jak: A`PEXi, AEM, Alpine czy HKS.

"Juiced: Szybcy i Gniewni" zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, a w sklepach pojawi się 30 czerwca 2005r. i będzie kosztować 99, 90zł. Jeśli chcecie przekonać się, co "Juiced" może Wam zaoferować, koniecznie zapoznajcie się z zasobami dotyczącymi gry zgromadzonymi na naszym serwerze FTP. Znajdziecie tu nie tylko zwiastuny filmowe gry, ale również dwa grywalne dema. Zapraszamy do pobierania!

Pliki do pobrania:

Juiced Teaser (Tylko dla dorosłych!)

Juiced Official Demo nr 2

Juiced Official Demo

Juiced Movie nr 2

Juiced Movie

Juiced E3 Trailer


Zobacz również