JustWatch - rusza polska wersja wyszukwiarki seriali

Jeżeli zaliczasz się do miłośników seriali i filmów z platform streamingowych jak Netflix cz HBO, z pewnością zainteresuje Cię JustWatch - silnik wyszukujący legalnie streamowane treści online.

JustWatch funkcjonuje obecnie w ponad 30 krajach świata, a polska wersja działa od dwóch dni. Jest to silnik pozwalający łatwo sprawdzić, gdzie obejrzeć ulubione filmy i seriale w Polsce. Należy wybrać na pasku WatchBar swoje ulubione serwisy streamingowe i zobaczyć, co oferuje Netflix, HBO, Amazon Prime Video oraz pozostałe legalne serwisy z treściami multimedialnymi. Możliwe opcje sortowania to filmy, seriale, lista popularnych produkcji oraz spis nowych. Można także filtrować pod kątem gatunku, aby znaleźć to, co najbardziej się lubi.

JustWatch - rusza polska wersja wyszukwiarki seriali

JustWatch jest serwisem darmowy, który ma obecnie 10 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Można używać go w dowolnej chwili bez konieczności rejestracji, albo też stworzyć swój profil przy pomocy konta na Facebooku. Stworzenie konta umożliwi likwidację reklam (z którymi i tak dobrze radzi sobie AdBlock) oraz możliwość synchronizacji swojej listy wyszukwiań na wielu urządzeniach.