Już 13 mln sprzedanych Grand Theft Auto 4

Take-Two pochwaliło się swoimi wynikami finansowymi i ogłosiło, że Grand Theft Auto IV do dnia 31 stycznia 2009 sprzedało się w aż 13 mln egzemplarzy.

Imponujący wynik 13 mln sprzedanych Grand Theft Auto 4 dotyczy trzech platform, na których dystrybuowana jest gra - PC, Xboksa 360 oraz Playstation 3. Warto zaznaczyć, że tytuł przyniósł wydawcy aż 40% dochodów całego pierwszego kwartału fiskalnego (listopad 2008 - styczeń 2009).

Take-Two jednocześnie poinformowało, że nadchodzący drugi dodatek do GTA IV na Xboksa 360 trafi do sklepów przed 31 października bieżącego roku.

"GTA IV to nie jest tylko gra. To dowód na niezwykły talent producentów i nagroda za to, że bardzo konsekwentnie trzymali się oni zasady "zero kompromisów". Trzeba też zaznaczyć, że jest to przede wszystkim gra, która daje naprawdę wielką frajdę. Nie używamy zbyt często wyrażenia "produkcja którą musicie kupić", ale musimy przyznać, jeśli tego nie zrobicie, to przegapicie jedno z najlepszych growych doświadczeń jakie dotychczas stworzono." - Recenzja: Witamy w raju! GTA IV jest najlepszą częścią serii!