Już 15 września nowe oblicze serii SuperSeller

Cenega Poland poinformowała, iż już 15 września seria SuperSeller zyska zupełnie nowe oblicze. Każda gra będzie wydana w ekskluzywnym, lakierowanym pudełku, dzięki któremu będzie jeszcze lepiej prezentować się na półce nabywcy. Ponadto, seria wzbogaci się o 8 nowych, najlepszych gier z katalogu wydawniczego Cenega Poland.

Znane są już pierwsze trzy tytuły. Oto one:

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Splinter Cell: Chaos Theory

Twierdza: Warchest

Już 15 września nowe oblicze serii SuperSeller
The Bard's Tale: Opowieści Barda to powrót legendarnej gry RPG z czasów Amigi.

Oryginalny twórca gry oraz pomysłodawca takich serii jak Fallout czy Baldur's Gate - Brian Fargo - połączył swe wysiłki z najlepszymi specjalistami w branży, aby stworzyć grę, zawierającą fabułę i dialogi na miarę hollywoodzkiej produkcji filmowej.

Zamiast powielać nudne wzorce, których pełno jest we współczesnych grach cRPG, The Bard's Tale zawiera inteligentny humor i niepowtarzalne zwroty akcji.

Na uwagę zasługuje niepowtarzalna wersja językowa, w której udział wzięli najwięksi polscy aktorzy, m.in. Piotr Fronczewski i Borys Szyc.

Już 15 września nowe oblicze serii SuperSeller
W Splinter Cell: Chaos Theory gracz wcieli się w rolę Sama Fishera - najlepszego agenta do zadań specjalnych.

Ludzkość staje w obliczu nowych sposobów ataków terrorystycznych, m.in.: blokad energetycznych, sabotowania notowań giełdowych, elektronicznych włamań do systemów obrony i dezinformacji.

Tylko Sam Fisher wykonując szereg niebezpiecznych misji może zapobiec światowemu chaosowi. W polskiej wersji wystąpił Mirosław Baka.

Już 15 września nowe oblicze serii SuperSeller
Twierdza: Warchest to wyjątkowe wydanie jednej z najlepszych gier strategicznych wszech czasów.

W pudełku znajdzie się pierwsza część gry Twierdza w wersji Deluxe (zawierający dodatek Excalibur Pack) oraz Twierdza: Krzyżowiec.

To nie wszystko! Poza tym będzie można zagrać w ponad 50 nowych, nigdy nie publikowanych map, pokonać 8 nowych, jeszcze trudniejszych przeciwników oraz przejść dodatkowe misje.

Więcej informacji o następnych tytułach oraz licznych atrakcjach związanych z datą premiery - 15 września - już wkrótce.