Już 200 tysięcy zgłoszeń do bety Warhammer Online: Age of Reckoning

Projektowany przez Electronic Arts MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning od dawna wzbudza ogromne emocje wśród graczy. Tytuł, który ma szansę zagrozić globalnej dominacji World of Warcraft zapowiada się naprawdę smakowicie. Widać również, że zainteresowanie grą jest ogromne.

Electronic Arts właśnie poinformowało, że do beta-testów Warhammer Online: Age of Reckoning zgłosiło się już ponad 200 tysięcy osób. Aby osiągnąć ten wspaniały wynik, grze wystarczyło zaledwie dziesięć dni!

Nic dziwnego, że MMORPG wzbudza takie emocje. EA podchodzi do gry bardzo poważnie. Autorzy zapowiadają, że dopiero ten tytuł pozwoli użytkownikom na prawdziwą walkę w sieci. Sześć armii do wyboru, systemy rozgrywek PvP i PvE i bardzo rozbudowany tryb Realm vs Realm (m.in. bitwy, płynne granice nacji, zdobywanie zamków) to bez wątpienia potężne argumenty w starciu z gigantem Blizzarda.

Jeśli jesteście zainteresowani beta-testami gry, zajrzyjcie pod ten adres. EA wciąż przyjmuje zgłoszenia. Premiera przewidziana jest na pierwszy kwartał 2008 roku.